Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Banyolarınızda yeniliğe merhaba deyin

4 Şubat 2014 1.433 kez okundu Yorum yapılmamış

Her zaman diyorum evlerin neresi olursa olsun soğukluğa veda etmek için elinizden geleni yapmalısınız diye. Oturma odalarında duvar kağıtlarını kullanarak, daha sıcak bir oturma salonu kendinize ve sevdiklerinize sunacağınız gibi, yatak odasında, çalışma odalarınızda da farklı tasarım duvar kağıtlarını kullanarak, klasik olan boş duvar veya herhangi bir tablonun asılı olduğu bir duvar gibi soğuk banyo dekorasyonudekorasyon modellerinden kurtulmalısınız.

Özellikle banyoların dekoratif açıdan mahrum bırakılan bir taraf olduğunu söylüyorlar. Ama dekorasyon meraklıları için bunun böyle olmadığı malum. İlk olarak banyolarda sade fayans modellerinden kurtulun. Benim tercihim buralarda da 3 boyutlu duvar kağıtlarını kullanmak. Ama fayans en uygunu diyenler için her sene farklı modellerde üretilen fayanslara göz atmanız gerekir. Çiçekli desenleri olanlar, manzaralı şekillere sahip olanlar veya daha farklı desenlerle, değişik bir banyo dekorasyonu, sıcak bir hava estirecek dekorasyon meydana getirebilirsiniz.

Sonra farklı bir dekorasyon için yapmanız gereken kullandığınız kilimleri farklı tarzlarda seçmek. Şimdi eskisinden daha kolay bir şekilde evlerimize güzellik katabiliyoruz. Mesela alacağımız kilimleri 3 boyutlu stillerden tercih ederek, banyolara uygun mükemmel kombinler meydana getirebiliyoruz. Banyolar için ideal olan kilim modellerinin taşlı desenler veya denizli motifler olduğunu söyleyebilirim.

Banyoların düzgün olmalarını sağlamak için çok kullanışlı dolaplardan vazgeçmemeliyiz. Bunlar sayesinde kirli havluları daha düzenli şekilde ayrı bir yerde tutabiliriz. Banyoda kullanılan bakım ürünlerini saklı bir dolaba koymak için çok amaçlı dolaplar ideal saklama yerleri sizlere sunacak. Bunlardan yararlanarak banyoların düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak banyolarınızı da dekorasyonda yapacağınız yeni planlardan ihmal etmeyin. Ufak dokunuşlarla estetik mekanlara merhaba demek hiç zor değil…

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.