Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Halı seçiminde dikkat edilecek hususlar

5 Eylül 2014 1.551 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin vazgeçilmez aksesuarları halılar, doğru br şekilde tercih edildiklerinde daha modern ve daha güzel bir mekanın tesis edilmesinde çok iş görebilirler. Genelde yapılan hatalar arasında, çabuk karar vermek veya araştırmadan yapılan tercihler sonucunda niteliksiz halıların alınması oluyor. halı dendiği zaman sadece zarafet ön plana çıkmamalı. Ayrıca işlevsellik yönünden nitelikli halıların tercih edilmesi gerekiyor. Bu tür halıları tercih ettiğimiz de kazancımız, hem daha güzel bir dekorasyon sahibi olabilir, hem de temizlik, stres gibi durumlarda bizlere artı sağlayan halılarımız olur.imagesCA73NW8Y

Stresi yok eden halılar…

Yoğun çalışma saatlerinizden arda kalan sadece stres oluyor. Topuklarınızın ağardığını akşam eve geldiğinizde hissetmeniz mümkün. Bu durumdan kurtulmak için halılarınızın sihirli birer stres ve olumsuz yükü alıcı olmasını dilemez miydiniz? Evet ise, okumaya devam edin… Son halı teknolojileri sayesinde artık evlerimizde stresi ve negatif enerjiyi çeken halılar üretildi. Toprak etkisi yaratan bu halılar sayesinde, hafta sonu stresinizi atmak için gittiğiniz yeşil alan ve toprak, evlerinize geliyor. Bu halılar hem modern ve tasarım yönünden harika, hem de sunmuş olduğu özellik bakımından sağlıklı ortamların söz konusu olmasını sağlıyor. Evlerinizde bu nedenle sadece zarafeti ön plana çıkaran halı modellerini tercih etmek için gayret göstermeyin. Bu gayretinizi daha nitelikli ve sağlıklı alanların meydana geleceği halıları seçmek adına yapın. Bir taşta iki kuş vurmayı deneyin.

Ayrıca bu halılar, anti bakteriyel nitelikte. Yani üzerlerinde toz ve benzeri istenmeyen maddeler barınmıyor. Nano teknoloji sayesinde halı kendi kendini temizleyebiliyor. Yakında su çekmeyen ve su gibi sıvı maddeler döküldüğünde etkilenmeyen halılar üretilecek. Daha doğrusu bu üretildi ama piyasaya tam olarak sürülmedi. Bu tür halı modellerine dikkat ederseniz, mükemmel bir yaşam alanı tesis edersiniz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.