Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Mükemmel el örgüsü halılar

2 Haziran 2014 2.806 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinde çok farklı bir tasarım arayanlar için el örgüsü halılar yardımlarına koşuyor. Evet, sadece el örgüsü tekniğiyle meydana gelmiş olan halıları seçerek, evlerinizde farklılık yakalamak için başka bir aksesuara gerek kalmaz. Ancak bunların fiyatlarının hayli yüksek olduğunu da söylemekte yarar var. Çünkü sadece el yeteneğiyle hiçbir makineye maruz kalmadan iplik iplik ve tel tel örülen bu halılar, hem şekilde olarak çok güzel hem de doğal ve sağlam bir yapıya sahip olmalarıyla, ücretlerini dolgulu bir şekilde hak ediyorlar.

Örgü halıların önemli bir özelliği de zaten hiçbir makineye maruz kalmadan, el becerisi sağlam hanımların örmesiyle meydana gelmeleri. Hem sağlam olan bu halılar hem de evlerinize mükemmel bir doğallığı ve farklılığı hakim kılıyor. Kirlenme veya deforme olma konusunda hiçbir endişeniz olmasın çünkü makinelerde üretilen halılar kadar sağlamlar. Sadece üzerlerine su dökmeme gayretinde olmasınız. Gerçi bu her halı modeli için geçerli oluyor.el-yapımı-dekoratif-halı

Halı alırken dikkat

Evlerde halıların önemi çok büyük. Bu nedenle seçerken çok dikkat etmek gerekli. Yeni teknolojiler sayesinde halılar anti alerjik ve anti stres şekilde tasarlanabiliyor ve evlerimizde daha işlevsel halıları kullanabiliyoruz. Ancak bazı halı üreticileri fiyat kırmak suretiyle kalitesiz halıları piyasaya sürüyorlar. Bu halıların cazibeli oluşları ve fiyatlarının da uygun olmaları bizleri iştahlandırıyor. Aldığımız halı bir sene bile dayanmadan ortadan kayboluyor. Bu nedenle ne aldığımıza dikkat etmeliyiz.

Rengarenk halılar

Desenleriyle evlerinize şıklık katacak olan halılar, endamlı bir zemini sizlere sunuyor. Yürürken basmak istemeyeceğiniz güzellikte ve alacalıkta tasarlanan halı modelleri, misafirlerinizi etkilemek için birer tılsım. Sizlere bu şekilde bir halının modelinin geometrik desenlere sahip olan veya taş modelli halılar olduğunu söylemek isterim.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.