Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Mutfaklarınıza pratik masalar

26 Temmuz 2014 2.894 kez okundu Yorum yapılmamış

Mutfak dekorasyonlarının hanımlar için neler ifade ettiği açık. Maharetlerini sergiledikleri mutfakları çok iyi olması ve pratikliğe açık olması gerekiyor. Ancak bazı mutfaklarda bu pratiklik mobilyaların çokluğundan veya alanın dar olmasından dolayı sağlanamayabilir. Bu nedenle hanımların mutfak dekorasyonlarını planlarken, alanlarını önemle dikkate almaları gerekir. Geniş mutfaklar için önemli bir dekorasyon tarcı ada tipi olabilir ancak, ufak alanlar için ada tipi dekorasyonların uygulanması mümkün değil.sürgülü-masa-modelleri

L tipi mutfak tipleri, dar alanlarda daha fonksiyonel bir kullanım alanı yaratıyor. Bu sayede hanımlar için daha raht bir çalışma ortamının mümkün kılınması söz konusu. Peki mutfaklarda daha fazla alan elde etmek için ne yapmalıyız? Bunun için üretilen fonksiyonel ürünlerden azmi şekilde faydalanmanın artısı çok. Sizler için bu ürünlerden birisini daha keşif ettim. Özellikle L tipi mutfağa sahip olanlar için ideal bir ürün. Portatif masa modelleri sayesinde, mutfaklarınıza masa için ayırdığınız mekandan da tasarruf sağlamış olacaksınız.

Hem mükemmel hem şık

Şık bir şekilde tasarlanan masalar, dar alanlarda büyük bir çözüm olarak tasarlanmış. Mutfaklarınızın dar olduğundan şikayet ediyorsanız ve gerekli çalışma rahatlığına sahip değilseniz, masanızı çıkararak yeni mekanlar elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça şık tasarlanan duvara monte edilen masalardır. Organik ağaçlardan imal edilen masalar, anti stres ve anti bakteriyel özellikleriyle mutfaklarınızda mükemmel bir masa olarak hizmetinizde olacak.

Sağlıklı ve kaliteli masalar sayesinde hem mutfaklarınızda ki masa ihtiyacı karşılanmış olacak, hem de portatif masa modelleri sayesinde mutfağınızda yerden tasarruf edeceksiniz. Dar mutfaklar için en modern çözüm olarak sunulan portatif masalar, istenilen renk ve modellerde mutfaklarınıza kaliteli bir şekilde monte edilmekte.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.