Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aydınlatma

Tavanlara hayat veren dekorasyon

2 Nisan 2014 2.275 kez okundu Yorum yapılmamış

Dekorasyon yıldızlarını yazmaya devam ediyoruz. Geçen ki bir yazımızda tavanlarda tercih edilebilecek aydınlatma sistemlerini yazmıştık. Lüks ve modern görünümlere sahip olan ayrıca tercih edenler için klasik tarzlarda üretilen asma avizelerin mükemmel bir deneyim yaşatarak, evlerinize göz alıcı bir örgünüm kazandırdığını söylemiştik. Aydınlatma sistemleriyle alakalı sizlere daha fazla seçenek sunmak adına yaptığım araştırmalarda yeni bir deneyim keşif ettim. Buna göre artık alışveriş merkezlerinde veya lüks otellerde, iş yerlerinde görebileceğiniz gergi denilen tavan sisteminin evlerin farklı odalarına da uygulanabilecek hale getirildiğini sizlere haber vermek isterim.pvc-gergi-tavan-03

Evlerinize mükemmele varan bir aydınlık sistemini ayrıca eğlendirici bir tavan görünümünü kazandırmak adına yapmanız gereken, hangi salona gergi tavan sistemini uygulamak istediğinize karar vermek. Sonrasında ise seçeceğiniz odaya özel tasarımlarla ünlü otellerin tavanlarını evinize sunarak lüksü yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu tavan sistemlerinin özellikleri görsel olması kadar sağlıklı, kaliteli ve rahatlatıcı olması. Çünkü klasik tavanların insan üzerinde hakim kıldığı baskı yerine, daha ferah bir ortamı sunarak, betonun verdiği negatif enerjiyi kırıyor.

Evlerinde sağlığı, kaliteyi, mükemmel bir mekanı tesis etmek isteyenler adına mükemmel bir aydınlatma ve tavan çözümü gergi modellerde karşımıza çıkıyor. Çocuk odaları için ayrı modeller, yatak odaları, oturma odaları için ayrı ve alternatif modelleri bulmak mümkün. Çocuk odalarına uygulanacak olan tavan sistemlerinin avantajı, çocuklarınızın masalımsı bir eşlikte uykuya dalmalarını sağlaması. Buna göre hazırlanmış çizimler ve görseller, çocuğunuzun daha keyifli bir odaya sahip olmasını sağlıyor.

Ayrıca yatak odalarınıza özel gergi tavanlarla yıldızlar eşliğinde bir geceyi kendinize sunabilirsiniz. Açık olarak gökyüzünü görebileceğiniz bu modeller, yatak odalarınızı daha romantik ve mükemmel kılıyor. Böylece aşk mekanınızı daha güzel ve keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.