Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: balkon duzeni

Genel »

[30 Haz 2012 | Yorum yapılmamış | 1.254 kez okundu]
Balkonlarda doğa etkisi

Yeşile özlem duyan metropol insanı, kalın duvarların arasında nefes almaya çalışıyor. Ah yaz gelse de tatile gitsek düşüncesi, bize kaçış noktalarımız olduğunu hatırlatıyor ve rahatlatıyor. Peki, neden evimizde küçük yeşil bir bahçe yaratamıyoruz? Günlük yaşamımızda ve özellikle yaz mevsiminde, vaktimizin çoğunluğunu geçirdiğimiz balkonları düzenleyerek, doğal bir ortam yaratabilir ve tatil hissini 4 mevsim yaşayabiliriz.
Balkonlarda 4 mevsim yaratabilmek için, öncelikle cam balkon modellerinden birini seçmek ve kış …

Akıllı ev, Aydınlatma »

[29 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 3.997 kez okundu]
Katlanır cam sistemleri

Orta bölümü tek ya da çift cam kaplama ve kenar bölümü genellikle alüminyumdan olan katlanır cam sistemleri, modüler üretilen bir sistem olduğundan arzu edildiğinde tüm kanatları katlanabilir ve böylece mekanı tamamen açık bir ortama dönüştürebilir. Üst ve alt bölümü alüminyum malzemeden yapıldığından cam için ideal bir koruma oluşturulurken, kanatların ağırlığının da asgari seviyede kalması sağlanır.
Katlanır cam sistemlerin kullanım alanları her geçen gün daha da artarken, hala …

Genel »

[7 Eki 2011 | Yorum yapılmamış | 4.967 kez okundu]
Balkon düzeni

Evimizin en çok kulladığımız kısımlarından biri de balkonumuzdur.  Ailenizle beraber pazar kahvaltıları yaptığınız, komşularınızla köpüklü Türk kahvenizi yudumlayıp hoş sohbetler ettiğiniz, sizi kısa süreli de olsa da dinlendirecek olan, evin en keyifli alanlarından biridir. Eğer evinizin balkonu işlek bir caddeye bakıyorsa ya da hoş bir manzaraya sahipse de balkonda gün içerisinde sık sık vakit geçiriyorsunuz demektir. Evimizin hemen hemen her bölümünü düzenleme hakkında az çok bilgi …