Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: balon

Genel »

[28 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 2.925 kez okundu]
Sevgililer gününe özel tasarımlar

Sevgililer günü kutlayanlar kişiler için farklı dekorasyon arayışlarının başladığı şu günlerde, önceden hazırlık yapmak isteyenler için sevgililer gününe özel, tasarımlar hazırlanıp sunulmaya başladı. Sevgililer gününü kutluyorsanız güne özel tasarımlardan faydalanabilirsiniz.
Tasarıma başlarken ihtiyaç duyacağınız bazı objeleri önceden hazırlamanız gerekiyor. Sevgililer gününü simgeleyen renk kırmızı olduğu için objelerin de kırmızı olması günün anlamını vurguluyor. Öncelikle rengarenk ve aromalı mum kullanımı tercih ediliyor. Kırmızı kalp şeklinde balonlar da konsepte …

Genel »

[1 Eki 2011 | 4 yorum yapılmış | 11.921 kez okundu]
Doğum günü süsleri nasıl yapılır?

Doğum günü hazırlıklarının bir parçası da süslemeler olmaktadır. Bu süsleri hazır almadıysanız birçoğunu çocuğunuz ile birlikte eğlenerek yapabilirsiniz.
Öncelikle konukları girişte karşılayan kapıyı süslemekle işe başlayabilirsiniz. Çocuğunuzun bir fotoğrafını kapıya iliştirin. Renkli kağıtlar veya pamuk ile biten yaşı rakam olarak yazın ve fotoğrafın etrafında bir yere tutturun. Bu arada kapı koluna hediye paketi kurdelelerinden bir fiyonk yapıp takarsanız hoş bir hava verirsiniz.
Rengarenk balonları şişirip asabilir veya toplu …

Perde »

[31 Ara 2009 | Yorum yapılmamış | 8.561 kez okundu]
Balon perde

Bu muhteşem perde size bir çok kolaylık sağlamaktadır. Balon perdeler katlamalı sistemleri ile çok rahat ve kullanışlıdır. Mekanizmalı olarak katlanmaktadır ve mekanizması ile tekrar kapanmaktadır. Bu perdeler birçok kumaş ile kullanılabilinir. Genel olarak tüller ile kullanılmaktadır. Mekanizmalı perdeler eni büyük olan pencerelerde daha bir güzel görünür ve canlılık katar. Sizin rahatlığınız için tasarlanmış olan bu sistem kesinlikle işinize yarayacaktır.
Bu perdelerin toplama payı 50 ila 60 cm …