Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: bardak

Genel »

[3 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 4.530 kez okundu]
Karaf ve bardak tasarımları

Özel tasarlanan karaf ve bardaklar 2012 yılında yemek masalarında, özel günlerde ve kutlamalarda masalarda yerini alıyor ve özel görüntüler sunuyor. Karaf şarap sürahisi anlamına geliyor. Özellikle yıllanmış kırmızı şarapların içilmeden önce havalanması gerekiyor ve özel ürün şarapların özel tasarlanan dekoratif karaflar içinde havalandırılması yapılıyor.
Antik Geçmişte sürahiler içinde sunulan şarapların sürahileri, pişmiş toprak ve bronzdan yapılmıştır. Günümüzde antik dönemden kalan ve pişmiş topraktan yapılan karaflar birçok müzede …

Genel »

[1 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 2.941 kez okundu]
Latin tarzı dekorasyon

Aynı ev dekorasyonundan sıkılanlar  küçük bir çalışma ile ev dekorasyonunu yenileyebilir. 2012 ev dekorasyonu oldukça etnik çizgiler içerirken rahatlık ve konfordan yana görünüm sergiliyor. Latin dekorasyon tarzı da ev dekorasyonunda kullanılarak değişiklik istenen ortama canlılık ve renk getiriyor. Birkaç parça latin süslemeler ile dekorasyonu açısından sıkıcı bulunan alanlara canlılık ve renk gelecektir.
Latin dekorasyonunu kullanarak ev dekore etmek için fazla bir masraf etmeye gerek yok ayrıca. Tablolar, …

Aksesuar »

[28 Eyl 2011 | Yorum yapılmamış | 4.108 kez okundu]
Swaroski  taşları evleri  şıklaştırıyor

Pırıltısıyla göz kamaştıran swaroski taşları, mücevher dizaynında ve giysi süslemesinde kullanılırken son yıllarda bu taşların zengin görünümü nedeniyle evlerde de kullanılmaya başlandığı görülmektedir. Piyasadan kolayca swaroski taşı satın alabilir ve bu taşları çeşitli ev dekorasyonunda, objeleri süslemekte kullanabilirsiniz. Taşları satın alırken bir de taş yapıştırıcı tutkal satın alındığında süslenecek objeye karar vermek de size kalıyor.
Swaroski taşlarıyla mumluklar, resim çerçeveleri, duvar saatleri, cam fanuslar, çay fincanları, peçetelikler, …