Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: boncuk

Aksesuar, Perde »

[14 Haz 2013 | Yorum yapılmamış | 7.458 kez okundu]
Boncuk kapılar

Rengarenk, model model boncuklar dahil oldukları her ortama, her eşyaya, her aksesuara renk, hareket, neşe ve şıklık katan, severek kullandığımız, sıkça yer verdiğimiz süsleme malzemeleridir.
Boncukları son dönemlerde, perde görünümlü kapılarda da görmekteyiz. Mutfak, antre, salon, kapalı balkon gibi kapısız ancak bağımsız bölümleri hem ayırmak, hem de ayırırken şıklık katmak için boncuktan yapılma perde kapılar çok şık bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Sabit bir tahtayaya da metal bir …

Perde »

[25 Eki 2011 | Yorum yapılmamış | 5.055 kez okundu]
Dekoratif fon perde

Günümüzde pencerelerde fon perdeler yer almaya başladı. Fon perdelere neden gerekti duyuldu derseniz, pencereleri ve tülleri ortaya çıkarması daha görünür kılması için diye düşünüyorum. Tıpkı çerçevelenmiş bir fotoğraf gibi dekoratif görüntü vermesi her geçen gün fon perdeye ilgiyi arttırmaktadır. İlgi arttıkça dekoratif fon perdeler yeni tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Hem klasik hem de modern modeller hemen hemen herkesin zevkine hitap ediyor.
Dekoratif fon perdelerin pencerelere yerleştirme şekli de …

Aksesuar, Duvar »

[7 Eki 2011 | Yorum yapılmamış | 4.469 kez okundu]
Eski aynalar yenileniyor

Aynı eşyaları kullanmaktan bazı sıkılır. Ev dekorasyonunda yenilik arar. Bu tür yenilik arayışına girildiği zaman ya gidilir yeni birkaç bir ev dekor objesi satın alınır. Ya da evde bulunan objeler üzerinde değişiklik yapılır. Hiçbir şey yapılamıyorsa koltukların sehpaların yeri değiştirilir. Eğer böyle bir değişiklik yapma isteğiyle dolu bir dönemden geçiyorsanız evde bulunan aynalara göz gezdiriniz. Bu aynalara birkaç obje ekleyerek hareket kazandırabilirsiniz. Bu şekilde bir uğraşıyla …

Perde »

[21 Tem 2009 | Yorum yapılmamış | 4.773 kez okundu]
Stor perde modelleri

Boncuklu Taşlı Stor Perdeler
Boncuklu ve taşlı stor perdeler ile gerçekten çok şık bir görünüm elde edilebilir. Günümüzde su taşlı perdeler ve sıklıkla boncuk, taş uygulaması yapılmaktadır. Katlamalı perdelerinde etek kısımlarına uygulandığında güzel ve estetik bir görünüm elde edilebilir. Boncuklarınızı perdenizin kumaşının rengine veya kendi isteğinize göre seçip uygulayabilirsiniz. Taş ve boncuklar perdeye saten kurdele ile tutturulabilir.
Karartma Stor Perde
Karartma Stor perdeler, kolalı kumaşın boruya sarılarak yan …