Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: çamaşır makinesi

Genel »

[17 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 5.523 kez okundu]
Çamaşır odası

Evlerde bulunan işlevsel alanlar varsa bu alanları çamaşır işlemleri için ayrıca bir çamaşır odası şeklinde dekore etmek çamaşır yıkamayı kolaylaştırırken evin düzenli duruşuna katkıda bulunuyor. Çamaşırlar aynı alanda yıkanıyor, kurutuluyor ve ütüleniyor ve komple bir temizlik alanı oluyor. Söz konusu işlevsel alan geniş ise bir bölümü de spor malzemeleri için kullanılabiliyor.
Çamaşır odası tasarımı yapmak pratik ürünler seçerek kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.  Çamaşır odasına öncelikle çamaşır makinası …

Aksesuar, Banyo »

[22 Kas 2011 | Yorum yapılmamış | 3.875 kez okundu]
Konuşan çamaşır makinesi

Şaka yapmıyorum. Konuşan çamaşır makinası üretildi ve satışa sunuldu. Elektrolux firması tarafından üretilen çamaşır makinaları 3 dilde konuşuyor. İngilizce, Hintçe ve Tamil dili konuşuyor.
Üretici firma yetkilileri ise konuşan çamaşır makinesi üretme fikrini şöyle açıklıyor. Eskiden orta sınıf ailelerin evlerinde çamaşır yıkayan hizmetçiler vardı. Şimdi ise çamaşırlarını kendileri yıkıyorlar. Fakat ev cihazlarının nasıl çalıştığını bilmediklerinden strese giriyorlar. Biz konuşan makine üretmek ile neler yapacakları konusunda klavuzluk ekledik.
90 …