Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: dekoratif aynalar

Aksesuar »

[5 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 4.077 kez okundu]
Dekoratif aynalar ve kullanım alanları

Aynalarımız bizi yüzyıllardır yansıttılar. Bazen hüzünlü çehremizi, bazen neşeli anlarımızı izledik. Bebeklikten ölüme kadar aynalar, onsuz yapamadığımız aksesuar olmuştur. Artık günümüzde aynalar, güzelliğimize bakmanın yanında, dekorasyon alanında da ön planda yer alıyor. Dekoratif aynalarla evimizin güzelliğine güzellik katıyoruz.
Aynaları genelde her odamızda kullanırız. Yatak odası, banyo, çocuk odası derken her odamızda bize eşlik ediyor ve evimizi aydınlatıyor. Hatta aynakolik olanlar mutfağında bile bu eşyayı kullanıyor.
Yatak odası için …

Aksesuar »

[30 Eyl 2011 | Yorum yapılmamış | 4.822 kez okundu]
Dekoratif aynalar

Eskiden lüks evlerde dahi nadir bulunan, çoğunlukla da elit kesimin sahip olduğu ve bu sebeple de bir zenginlik göstergesi olarak kabul edilen aynalar; kuşkusuz ki bugün hepimizin evlerinde banyomuzdan yatak odamıza kadar yer verdiğimiz ve kimi zaman dekoratif kimi zaman ise günlük kullanım amaçlı reğabet gören bir ürün haline indirgenmiş durumda. Evimizin banyo, hol gibi bölümlerinde kullanılan; basit kullanım amacından ve çoğunlukla klasik görünümünden öteye gidemeyen …