Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: DVD

Genel »

[19 May 2013 | Yorum yapılmamış | 2.092 kez okundu]
Televizyon salonda ne şekilde yerleştirilmelidir?

Televizyon günlük yaşantımızın en büyük meşgalelerinden, dekorasyonun ise olmazsa olmaz eşyalarından biridir. Birçok faydasının yanı sıra sağlık açısndan da endişe doğuran bu meşgale ile ilgili birçok uyarı niteliğinde haberler yapılıyor olsa da televizyonu günlük yaşantımızdan çıkarmak en azından yakın vadede mümkün gözükmemektedir.
Bu yoğun kullanıma maruz eşyamızı salonumuza yerleştirirken bazı detaylara dikkat etmek her açıdan önem arz etmektedir.
Öncelikle televizyon, konum olarak televizyonu izlemek üzere kullanılacak koltuk takımının …

Aksesuar, Duvar »

[4 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 6.599 kez okundu]
Çok amaçlı duvar çerçevesi

Bir İtalyan tasarım olan çok özel duvar çerçeve, bilinen fotoğraf çerçevelerinden çok daha büyük olarak tasarlanmış. Çok amaçlı kullanılan bu çerçeve iç dekorasyon için klasik ve modern çizgilerle hazırlanmış. Her dekorasyonda şık duran modelleri var. Klasik dekorasyon için parlak renkli ve kenarları süslü olarak yapılmış. Değerli taşlarla bezenmiş modelleri bulunuyor. Modern duvar çerçevesi ise gayet sade ve şık bir görüntü sergiliyor.
Duvar çerçevesi dekoratif görünümünün yanında yenilikçi …

Akıllı ev »

[30 Ağu 2009 | Yorum yapılmamış | 3.633 kez okundu]
Ev sineması

Sinema bazılarımızda vazgeçilmez bir tutkudur. Öyle zamanlarımız olurki film izlemeden bir günümüz bile geçmez. Fakat her gün de sinemaya gidemeyiz değil mi? İşte burada devreye sinema sistemleri giriyor. Yani kendi sinemamızı kendi odamızda veya salonumuza kurabilme şansımız var. Evimizde sinema olmasının en güzel yanı da istediğimiz saatte istediğimiz filmi izleyebilme olanağı olsa gerek.
Kaliteli bir ev sinema sistemiyle filmdeki insanlar ve nesneler sanki hemen yanınızdaymışcasına film izleyebilirsiniz. …