Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: estetik

Duvar »

[13 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 3.191 kez okundu]
Bir duvar fotoğraf

Estetik duruşları ile duvar dekorasyonlarında kullanılan duvar kağıtları, aynalar, sticker dan sonra yeni duvar dekorasyon fikirleri ortaya çıkıyor. Duvarlar fotoğraflarla süslenmeye başladı.
Duvarlar adeta fotoğraf sergi salonlarının eşsiz görüntülerini anımsatıyor. Oturma odalarının bir duvarı fotoğraflar için ayrılıyor.  Daha sonra fotoğraflara uyum gösteren ve fotoğraf ebatlarında olan çerçeveler hazırlanıyor ve çerçevelere fotoğraflar yerleştiriliyor.  Duvara asılacak fotoğraflar albümünüzden seçtiğiniz veya kendi çektiğiniz fotoğraf olabilir.
Çerçeveleri hazırladıktan sonra sıra duvarı hazırlamaya …

Mobilya »

[7 Ağu 2009 | Bir yorum yapılmış | 5.853 kez okundu]

Dağınık, düzensiz, bakımsız bir kitaplıktan hiç kitap okumak ister misiniz hiç? Kitaplığınız düzenli ve derli toplu olursa misafirlerinizin de ilgisini çekebilir ve insana okuma azmi kazandırabilir. Ayni zamanda kitaplık, o ev sahibinin bilgili, kültürlü ve okumaya meraklı olduğunun da göstergesidir. Şimdi kitaplıklarımızı, nasıl düzenleyebiliriz bir bakalım.
Kitapları sıralarken aşağıdan yukarıya doğru başlayın. En alt rafa ağır ve uzun olan kitaplarınızı koyun. Üstüne de kâğıt, kumanda, DVD kutusu …

Zemin »

[4 Tem 2009 | Yorum yapılmamış | 4.221 kez okundu]
Siding

Siding Nedir?
Evlerimizin görünümüne dikkat ederiz değil mi? Günümüzde evlerimizin iç güzelliğine önem verdiğimiz gibi, dış güzelliğine de önem verilmektedir. Isı yalıtımı ve dış görünümü güzelleştirmek için, birçok dış kaplama seçenekleri mevcuttur. Dış cepheye monte edilerek yapılan bir kaplama türü de sidingdir. Siding, sağlamdır. Sert PVC den yapılır, hava alabilen özelliği ile içerideki nemi dışarıya atabilme özelliği mevcuttur. Kısacası ısıya, suya, güneşe dayanıklı bir kaplama sistemidir. Siding, …