Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: evcil hayvan

Genel »

[4 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 3.404 kez okundu]
Kedi sevgisi dekorasyona yansıyor

Eski Mısır ve Yunan mitolojisinde tanrı ve tanrıçılar bulunurdu. Mitolojiye göre Krallar tanrıları arkalarına alarak Kraldan fazla ayrıcalıklı ve yarı Tanrı, Kral Firavun sayılırlardı. Firavun ile kedinin ne ilgisi var derseniz kedi tarihe ve mitolojiye konu olmuştur. Kediler de firavun, tanrı sayılmışlardır. O dönemde bu nedenle kediye zarar vermek büyük bir suç oluştururdu. Kedi öldüren kişiler idam edilirdi. Yangından ilk önce kurtarılan yine kedi olurdu.
Kedi neden …

Genel »

[13 Ara 2011 | Yorum yapılmamış | 3.295 kez okundu]
Yılbaşı hediyeleri

Yeni yılın yaklaştığı aralık ayının son haftalarında yoğun bir şekilde her yerde hissediliyor. Bütün mağazalar vitrinlerini yılbaşı objeleriyle dekore ediyor. Işıklı çam ağaçları, yapay kar taneleri, noel baba figürlü objeler, mumluklar, yılbaşı süsleri vitrin dekorasyonlarında kullanılıyor.
Bu yılbaşı objeleriyle süslenmiş vitrinler, yılbaşı hediyesi alacağımız kişilerin adlarını aklımıza getirirken alınacak hediyelerin neler olabileceğini de düşündürüyor. Hediye almak kadar hediye vermenin de insanı mutlu eden bir duygu olduğunu biliyoruz. …