Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: güvenlik

Genel »

[29 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 2.800 kez okundu]
Bebek ve çocuklar için güvenlik ürünleri

 Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Yeni doğan bir bebeğimizi kucağımıza aldığımızda dünyanın en güzel varlığına kavuştuğumuz için, kendimizi en şanslı kişi olarak görürüz. Onun uyumasını, gülmesini, konuşmasını hayranlık ve sevgiyle izleriz. Onlar için her şeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını ve en güvenlisini seçeriz.
Küçük meleklerimiz emeklemeye ve yürümeye başladığı anda ev içinde çeşitli kazalara maruz kalabiliyor. Bu kazaların başlıcalarını; sıkışma, pencereden düşme, kesik, çarpma ve …

Genel »

[4 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 2.191 kez okundu]
Ev güvenlik sitemleri

Yaşadığımız evleri özel bir şekilde tasarlayıp dekore ediyoruz veya dekore ettiriyoruz. Bir takım ücretler ödeyerek dekorasyon için ve kullanım amaçlı bir çok ev eşyası, ev objesi, özel sanatsal değeri olan tablolar, heykeller gibi objeler alıyoruz.
Fakat evlerin güvenliği sağlanmadığı durumlarda evde bulunan ve severek alınan eşya ve objelerin bir kısmı hırsızlar tarafından çalınabiliyor veya evde çıkan bir yangında tamamı kül olabiliyor.
Pronet güvenlik sistemleri ile evler istendiği takdirde …

Genel »

[24 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 2.438 kez okundu]
Çelik kapı seçimi

Ev ya da işyerlerinin dekorasyonunun bir bütün halinde olabilmesi için giriş aşamasından itibaren estetiğin düşünülmesi gerekir. Bu nedenle evinizin ya da işyerinizin kapısı, insanların ilk izlenimi edineceği yer olduğunda doğru biçimde seçilmedir. Kapı seçerken estetiği düşünmeniz kadar günümüzün şartlarında güvenliği de ön planda tutmanız gerekir ve çelik kapılardan da daha güvenli bir seçenek yoktur. Her insan evde çelik kapı kullanılır ancak güvenliği arttırmak için kullanılan bu …

Aksesuar »

[7 Eyl 2009 | 4 yorum yapılmış | 18.608 kez okundu]
Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bebek arabası bebeğin en önemli eşyalarından biridir. Bebekler, bebek arabasında çok fazla zaman geçireceği için kalitesi diğer bebek eşyalarına nazaran daha önemlidir. Bebek arabasının sahip olması gereken belli başlı özellikler; malzemesi, konforu, güvenliği ve kullanım kolaylığıdır.
Bir bebek arabasında dikkat etmemiz gereken özelliklerin başında malzeme kalitesi gelir. Piyasadaki bir çok Çin menşeyli ürün ucuz oldukları nedeniyle tercih edilmekte. Ancak bu ürünlerde genel olarak kalitesiz malzeme kullandıkları için …

Akıllı ev »

[28 Haz 2009 | 2 yorum yapılmış | 9.152 kez okundu]

Bildiğiniz üzere teknoloji hızla gelişmektedir. Bu teknoloji hayatın her yanında olduğu gibi yaşamımızda da büyük bir etkisi vardır. Artik yeni yapılan lüks konutlarda ve teknolojiyi takip eden aileler akıllı ev sitemlerini kullanmaktadırlar. Bu teknoloji harikası akıllı ev sistemleri, güvenlik konfor ve tasarrufu da yanında getiriyor.
Akıllı ev neleri akıl eder?
Akilli ev her şeyi akıl eder. Siz sadece dokunun ve keyfinize bakın. Örneğin bir sinema modunda tek …