Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: kalp

Genel »

[28 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 2.992 kez okundu]
Sevgililer gününe özel tasarımlar

Sevgililer günü kutlayanlar kişiler için farklı dekorasyon arayışlarının başladığı şu günlerde, önceden hazırlık yapmak isteyenler için sevgililer gününe özel, tasarımlar hazırlanıp sunulmaya başladı. Sevgililer gününü kutluyorsanız güne özel tasarımlardan faydalanabilirsiniz.
Tasarıma başlarken ihtiyaç duyacağınız bazı objeleri önceden hazırlamanız gerekiyor. Sevgililer gününü simgeleyen renk kırmızı olduğu için objelerin de kırmızı olması günün anlamını vurguluyor. Öncelikle rengarenk ve aromalı mum kullanımı tercih ediliyor. Kırmızı kalp şeklinde balonlar da konsepte …

Genel »

[6 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 2.544 kez okundu]
Sevgililer günü dekorasyonu

Sevgililer gününde sevdiğiniz insana ya da arkadaşlarınıza hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız, birkaç küçük tasarım aracı kullanarak evinizin dekorasyonunu oldukça ilgi çeken bir hale dönüştürebilirsiniz. Böyle özel bir günü kutladığınız mekanın da özel bir dekorasyona sahip olması kuşkusuz ortamın çok daha sıcak olmasını sağlayacaktır. Büyük masraflara girmeden birkaç dekorasyon öğesi ekleyerek odanızın, sevgililer günü kadar özel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.
Bu özel günde evinizin dekorasyonunu üzerinde değişiklik …