Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: kombi

Yapı »

[2 Eyl 2012 | Yorum yapılmamış | 4.591 kez okundu]
Isıtma alternatifleri 1

Yavaş yavaş kış aylarına yaklaşıyoruz.  Soğuk havalarda, hepimiz evimizi ısıtmak için farklı alternatifler kullanırız. Seçeceğimiz ısıtma sistemi, ekonomik ve işlevsel olmalıdır. Bu nedenle seçimlerimiz çok önemlidir. Isınmak için doğalgaz kullanıyorsak, kombi ve radyatör sistemleri, elektrik ile ısınıyorsak, sobalar, şömineler ve ısıtıcılar kullanıyoruz. Yazın serinlemek için kullanılan klima sistemleri , gelişen teknoloji ile ısınma alternatifi oldular.
Evinizin konumuna, şekline ve büyüklüğüne bağlı olarak ısıtma alternatiflerinden birini mutlaka seçiyoruz. …

Yapı »

[29 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 8.828 kez okundu]
Kombi peteği seçimi

Ülkemizde son yıllarda doğal gazın birçok ilde kullanılması ile artık çoğu insan evinde ve işyerinde kombi kullanmakta. Kombinin ısıtıcı elemanı olan peteklerin doğru seçilmesi; doğrudan doğalgaz tüketimi etkilediği gibi, mekanın ısınma kalitesini ve hızını da belirlemektedir. Kombi petekleri yarım dolu ve tam dolu olmak üzere ikiye ayrılır ve bu ayrım peteğin iç yapısında gizlidir. Tam dolu peteklere piyasada “plus petek” denmektedir ve verimlilik açısında plus petekler …

Akıllı ev »

[1 Eki 2011 | Yorum yapılmamış | 2.745 kez okundu]
Kombi seçimi

Kombi nedir?
Günümüzde kombiler, konutunuzun hem ısıtma hem de kullanım sıcak suyu ihtiyacını karşılayan ve sayesinde ek bir şofbene ihtiyaç duymadığınız; hafif ve küçük boyutlu, kolaylıkla taşınan, evin kombi için müsait olan bir duvarına asılabilen ve bu özelliği sayesinde az yer kaplayan;  kısaca ”konforlu ısınma” deyince akla ilk gelecek olan cihazdır.  Peki kombi alırken dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir? Şimdi bu sorunuza cevap bulacaksınız.
Kombi seçimi ve kombi …