Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: konfor

Genel »

[9 May 2013 | Yorum yapılmamış | 3.007 kez okundu]
Yaz balkonları nasıl dekore edilir?

Yaz geldi. Artık kapalı mekanlarda kalma isteği minimum seviyelere indi. Dışarı çıkıldığında da, evde olunduğunda da imkan varsa vakit geçirmek için ilk tercih açık alanlar olmaktadır. Balkonlar böyle bir ayrıcalık ve konfor teşkil etmekle beraber, dekorasyonlarına genelde çok fazla özen gösterilmez. Halbuki, açık da olsa evimize dahil bir alan olan balkonlar da en az evimize gösterdiğimiz özen ile dekore edilmelidirler.
Yaz balkonları yemek yemek, dinlenmek, kitap okumak, bir …

Genel »

[3 May 2013 | Yorum yapılmamış | 2.823 kez okundu]
Kafe dekorasyonu nasıl olmalı?

Günlük hayatımızın belirli bölümlerini geçirdiğimiz mekanlardır kafeler. Arkadaş toplantılarımız, aile yemeklerimiz, vb. sosyal organizasyonlarımız, bazen iş görüşmelerimiz için tercih ettiğimiz mekanlardır. Bu mekanların kullanım amaçları sıklıkla değişiyor olsa da ortama ilişkin beklentiler genelde ortaktır. Göz yormayan sade bir şıklık, kesinlikle temizlik, iyi bir müzik, nezih bir atmosfer tüm kafelerde olmasını arzu ettiğimiz standart özelliklerdir.
Sade bir şıklık ile kastedilen düzey, renklerin ve modellerin amaca uygun seçildiği, abartıya …

Bahçe »

[19 Nis 2013 | Yorum yapılmamış | 3.421 kez okundu]
Keyifli sohbetlerin değişmez mekanı çardaklar

Çok eski tarihlerden itibaren  değişik şekil ve modellerde oluşturulmuş olan çardakların ilk başlarda en öncelikli fonksiyonları güneşten korunabilmek adına gölgelik alan oluşturmak idi. Adı bu nedenle bazı yörelerde “gölgelik” olarak da bilinmektedir.
Ancak, gelişen teknolojiler ve dekorasyon trendleri doğrultusunda çardaklar, alan ve tarz olarak uygun evlerin, keyifli sohbetlere eşlik etmesi amacı ile tamamen konfor ve göz zevki yaratmak adına tasarlanmış özel kısımları haline gelmiştir.
Çardaklar, kullanılan malzemenin çeşidine ve …

Genel »

[21 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 4.013 kez okundu]
Yatak modelleri

İnsanların yoğun hayat temposunda vücutlarının dinlenmesi için bir gereksinim olan yataklar, yeni teknoloji sayesinde insan sağlığına her açıdan destekliyor. Yeni üretim teknolojileri yatak modellerinde konforu, estetik şıklıktan daha öncelikli bir tercih konumuna getirmiş durumda. Yatak yüzeylerinde kullanılan jel teknolojisi, nano teknoloji ürünü kapsüllü yatak modelleri, özel iyon yüklemesiyle stres alan yataklar, vücut yapısına göre şekil alan dış yüzey malzemeler, gözenekli yapısıyla nemi dışarı atarak serin ve …

Akıllı ev »

[28 Haz 2009 | 2 yorum yapılmış | 9.298 kez okundu]

Bildiğiniz üzere teknoloji hızla gelişmektedir. Bu teknoloji hayatın her yanında olduğu gibi yaşamımızda da büyük bir etkisi vardır. Artik yeni yapılan lüks konutlarda ve teknolojiyi takip eden aileler akıllı ev sitemlerini kullanmaktadırlar. Bu teknoloji harikası akıllı ev sistemleri, güvenlik konfor ve tasarrufu da yanında getiriyor.
Akıllı ev neleri akıl eder?
Akilli ev her şeyi akıl eder. Siz sadece dokunun ve keyfinize bakın. Örneğin bir sinema modunda tek …