Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: küvet yenileme

Banyo »

[21 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 5.200 kez okundu]
Banyolarda küflenme sorununa son

Banyolarında su ile doğrudan temas eden yüzeylerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılan silikon dolgu malzemeleri, pratik kullanımı ve hızlı kuruması nedeniyle avantaj sağlasa da zamanla küflenme sorunlarına neden olabilir. Küvet, lavabo, duş tekneleri veya tezgahların duvar ile birleşim yerlerinde su sızdırmazlığı sağlamak için kullanılan silikonlara alternatif olarak kenar çıtalarını kullanabilirsiniz. Silikon bazlı malzemeler gibi küflenme sorunlarına neden olmayan kenar çıtaları, ayrıca silikona kıyasla çok daha uzun ömürlüdür.
Küvet …

Banyo »

[7 Ara 2011 | Yorum yapılmamış | 3.862 kez okundu]
Jakuzi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Yorucu geçen bir günün ardından belki de en iyi rahatlama yöntemlerinden birisi banyo yapmaktır. Üstelik banyonuzda bir de jakuziniz varsa, konfor ile rahatlığı bir arada yaşamanız mümkün. Toplumumuzda jakuzi bir küvet biçimi olarak algılansa da, aslında durum çok daha farklıdır. Jakuzi; içerisinde bulunan motor yardımıyla, yüzey deliklerinden hava ya da su veren bir mekanizmadır. Su yardımı ile (hidromasaj) vücuda masaj yaparak kas ve dokuların rahatlamasını sağlayan …

Banyo »

[6 Ara 2011 | Yorum yapılmamış | 3.813 kez okundu]
Duşakabin seçmenin püf noktaları

Evinizin dekorasyonda en fazla özen göstermeniz gereken yerlerin başında banyolarınız gelir. Evinizde en yoğun su kullanılan alan olduğundan, banyolar için dikkat edilmesi gereken ilk nokta nemdir. Banyo yaparken kullandığınız suyun etrafı ıslatmaması için tercih edilen duşakabin sistemleri, ülkemizde birçok aile tarafından kullanılmaktadır.
Aile bireylerinin sayısı ve duş alma sıklığına göre kullanım sıklığı değişen duşakabin sistemleri, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilmesi için dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Piyasada ağırlıklı olarak …

Banyo »

[28 Kas 2011 | Yorum yapılmamış | 1.969 kez okundu]
Küvetinizi yenilemek yerine boyatın

Banyo insanın temizlenmek ve rahatlamak için kullandığı bir alan olduğundan, temiz olması ve şık görünmesi son derece önemlidir. İnsanlar yorucu geçen bir günün ardından sadece temizlenmek için değil rahatlamak için de güzel bir duş almayı tercih edebilir. Bu aşamada banyonuzdaki küvetinizin tertemiz olması, daha duşa girmeden sizin üzerinizde pozitif bit etki yaratacaktır.
Hem musluk sularındaki hem de şampuanlardaki kimyasallar nedeni ile görüntüsü bozulan küvetler, insanı duş almaktan …