Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: lavabo

Banyo »

[8 Haz 2012 | Yorum yapılmamış | 2.510 kez okundu]
Doğadan esinlenen lavabo modelleri

Doğal ürünlerin insan sağlığı üzerinde olumlu etkisi tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle organik sebze, meyve üretimi artmaktadır. Gıdanın dışında giyim de de organik giysiler tercih edilmeye başlandı. Giyim ve gıdanın dışında kullanılan ev eşyaları konusunda da organik üretim ve kullanımlar yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı. Doğal ahşap mobilyalar, ev aksesuarları, mutfak gereçleri kullananların sayısı da artmakta.
Banyo da ise estetik açıdan doğal görüntüleri yansıtan banyo küveti, lavabo ve …

Banyo »

[18 May 2012 | Yorum yapılmamış | 2.138 kez okundu]
Banyo malzemelerinde kalitenin önemi

Tüm banyo dekorasyonu ürünleri renklerine, dokusuna ya da üzerindeki desenlere göre değil, üretim aşamasında kullanılan malzemenin kalitesine ve üretim tekniklerinin doğru uygulanmasına göre sınıflandırılır. Çok hoş bir desene veya dokuya sahip bir banyo yaratmak ne kadar zorsa, bu banyo dekorasyonunun kaliteli malzemelerle yapılması ve güzelliğini uzun yıllar boyunca muhafaza etmesi de bir o kadar zordur. Banyo dekorasyonunda kullanılan ürünlerin dayanıklılığı kadar önemli olan bir diğer konu …

Banyo »

[21 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 5.129 kez okundu]
Banyolarda küflenme sorununa son

Banyolarında su ile doğrudan temas eden yüzeylerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılan silikon dolgu malzemeleri, pratik kullanımı ve hızlı kuruması nedeniyle avantaj sağlasa da zamanla küflenme sorunlarına neden olabilir. Küvet, lavabo, duş tekneleri veya tezgahların duvar ile birleşim yerlerinde su sızdırmazlığı sağlamak için kullanılan silikonlara alternatif olarak kenar çıtalarını kullanabilirsiniz. Silikon bazlı malzemeler gibi küflenme sorunlarına neden olmayan kenar çıtaları, ayrıca silikona kıyasla çok daha uzun ömürlüdür.
Küvet …

Banyo »

[18 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 10.156 kez okundu]
Sızdırmazlık bantları

Küvet ve lavabolarda yaşanan sızıntı sorunları, birçok ev sahibinin uzun vadede büyük sorunlar yaşamasına ve hatta çoğu zaman küvetin ya da lavabonun değiştirilmesine neden olur. Banyolarda kullanılan sızdırmazlık elemanları arasında en çok kullanılan ürün, kuşkusuz silikondur. Ancak artık ülkemizde de tüm yapı marketlerde ve nalburlarda satılan sızdırmazlık bantları, bu alanda kolay kullanım ve dayanıklılığı ile her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih ediliyor. 20 lirayı …

Genel »

[17 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 5.446 kez okundu]
Çamaşır odası

Evlerde bulunan işlevsel alanlar varsa bu alanları çamaşır işlemleri için ayrıca bir çamaşır odası şeklinde dekore etmek çamaşır yıkamayı kolaylaştırırken evin düzenli duruşuna katkıda bulunuyor. Çamaşırlar aynı alanda yıkanıyor, kurutuluyor ve ütüleniyor ve komple bir temizlik alanı oluyor. Söz konusu işlevsel alan geniş ise bir bölümü de spor malzemeleri için kullanılabiliyor.
Çamaşır odası tasarımı yapmak pratik ürünler seçerek kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.  Çamaşır odasına öncelikle çamaşır makinası …

Mutfak »

[11 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 4.572 kez okundu]
Lavabolar için çöp öğütme makinesi

Çoğu insanın yakın geleceğe kadar sadece yabancı filmlerde gördüğü çöp öğütme makinası, günümüzde ülkemizde de yaygın olarak bulunabilen bir ürün haline gelmiştir. Özellikle Amerika’da mutfak lavabolarında kullanılan ve kişiye büyük avantaj sağlayan çöp öğütme cihazları, satın alınırken dikkat edilmesi gereken ürünlerdir. Öncelikle mutfağınızda bir çöp öğütme makinası ihtiyacınız olup olmadığına karar vermeniz ve daha sonra bazı noktalara dikkat ederek bu cihazları satın almanızda fayda var.
Çöp öğütme …

Genel, Mutfak »

[1 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 4.135 kez okundu]
Çelik eviye temizliği

Ev ve Sanayi tipi mutfaklarda kullanımı oldukça yaygın olan çelik eviyeler, birçok kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Büyük şehirlerde Amerikan tip mutfaklarda hafif malzeme kullanılması ile kazanç sağlanması açısından da çok sık kullanılan çelik eviyeler, iyi bakıldığında uzun süre herhangi bir sorun olmadan kullanılmaktadır. Ancak bazı kullanım hataları, düzenli ve doğru şekilde temizlik yapılmaması, yanlış temizlik malzemeleri gibi nedenlerden dolayı deformasyon oluşmamasına da özen göstermeniz gerekmektedir.
Çelik eviye temizliğinin …