Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: masa örtüsü

Mutfak »

[15 May 2013 | Yorum yapılmamış | 2.986 kez okundu]
Masa örtüsü deyip geçmeyin!

Masa örtüleri masalarımızın süsü, günlük hayatımızın da en sık kullanılan tekstil ürünlerinden biridir. Yemek masası, balkon masası gibi masalar için örtü olmazsa olmazdır. Çalışma masalarında ise örtüye ihtiyaç yoktur. Zira, masa örtülerinin ana amacı süs değil, kullanımı kolaylaştırmaktır. Yemek masalarında oluşan kırıntıların ve lekelerin temizlenebilir bir platform olan masa örtüsü ile kaplanması pratik bir çözüm iken, çalışma masalarında örtü kullanımı hayatı zorlaştıracaktır.
Masa örtüleri genelde çok özen …

Genel »

[23 Tem 2012 | Yorum yapılmamış | 1.755 kez okundu]
Ağustos’ta canlanın

Yaz mevsiminin en sıcak ve enerjik noktası Ağustos ayı ile evinizde değişiklik yapmanın vakti gelmiş demektir. Ev tekstilinden, duvar renklerine ve perdelere kadar, evin her noktasına el atabilirsiniz. Ağustos yazın son aylarından olduğundan, yaz bitmeden değişiklikleri yapın..
İç mekanlarda rahatlık ve ferahlık için, açık renkler kullanmaya gayret edin. Beyaz, buz mavisi ve açık maviler serinliği temsil ettiğinden, bu tonları tercih edebilirsiniz. Renkler, ışığı yansıtıp alanları daha geniş …

Aksesuar, Genel »

[10 May 2012 | Yorum yapılmamış | 2.169 kez okundu]
Sofralarınızın zarafeti masa örtülerinde gizli

Slogan gibi bir başlık oldu ama gerçekten, temiz, ütülü ve konseptte uygun bir masa örtüsü, bütün yemeği ve görüntüsünü baş tacı edebiliyor. Günlük kullandığınız masa örtülerinizi bile yemek takımlarınızın rengine göre seçerseniz, masa örtüleri bütün ailenin her akşam bir arada bulunduğu bu ortama farklı bir hava katacaktır. Küçük bir ayrıntı gibi gözükse de masa örtülerinizi kaliteli bir kumaştan olmasına, temaya göre seçilmiş rengine ve masanızı tam …

Mutfak »

[26 Ara 2011 | Yemek masası örtüsü seçerken nelere dikkat etmeliyiz? için yorumlar kapalı | 3.561 kez okundu]
Yemek masası örtüsü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Güzel bir dekorasyon için kullanılan mobilyaların tasarımı ve rengi kadar bu mobilyaları tamamlayan aksesuarlar da gereklidir. Evinize gelen misafirleriniz ile hoş vakit geçireceğiniz yemeklerde, yemek odanızın şıklığının odağı yemek masanızın görüntüsü olacaktır. En fazla süreyi belki de yemek masasında geçirecek olan misafirleriniz, yemeklerini yerken en çok kullandığınız yemek masası örtüsüne bakacaktır. Bu nedenle seçeceğiniz yemek masası örtüsü tüm odanın dekorasyonuna büyük bir katkı yapacaktır.
Yemek masası örtüleri …

Genel »

[20 Kas 2011 | Bir yorum yapılmış | 4.242 kez okundu]
Düğün dekorasyonları

Hayatımızın hemen hemen her yaşam alanına giren dekorasyon kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyor. Ev dekorasyonu da dahil olmak üzere bildiğiniz gibi dekorasyon alanları geniş bir yelpazeden oluşuyor. Hayatımızın önemli ve güzel bir günü olan evlenme törenlerinin yapıldığı mekanlarda da dekorasyon önemli. Bu dekorasyonları hazırlayan düğün ve organizasyon şirketleri düğün yapılacak mekanlarda çok güzel bir şekilde konsept oluşturuyor.
Öncelikle gelin ve damadın oturacağı sandalyeler ve kullanacağı masayı dekore ederek …