Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: musluk batarya

Banyo, Mutfak »

[2 Şub 2012 | Yorum yapılmamış | 4.923 kez okundu]
Musluk tamiri nasıl yapılır?

Banyo ve mutfaklarda dekorasyon kadar ilerleyen zaman ile birlikte oluşan arızalar da muslukların yenilenmesi ihtiyacını doğurur. Dekorasyon sürecinin bu can sıkıcı aşamasında çoğu insan musluk tamircilerine para vermek istemez ve tamiratı kendisi yapmak ister. Musluk tamirinden anlamıyorsanız ve ilk defa su tesisatı ile ilgili bir tamirat işine giriyorsanız, bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde filmdeki karakterlerin düştüğü komik duruma düşebilirsiniz.
Musluk damlatıyorsa;
Musluğun sürekli damlaması, tam olarak …

Genel »

[30 Oca 2012 | Yorum yapılmamış | 3.043 kez okundu]
Perlatör ile su tasarrufu

Su tasarrufu sağlamak için insanlar genellikle su sayaçlarını değiştirmeyi düşünür ancak musluk ucuna takılan küçük bir perlatör de önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Her ne kadar perlatörlerin boyutları çok küçük olsa da, su tasarrufuna sağladıkları fayda çok büyüktür. Yapılan araştırmalara göre; musluk ucuna takılan bir perlatör, musluktan harcanılan suyun %60 oranında azalmasını sağlamaktadır. Üstelik perlatör kullanmak için musluğunuzun yeni ya da eski olmasının hiçbir önemi yok. Tüm …

Akıllı ev, Banyo »

[9 Ara 2011 | Yorum yapılmamış | 4.559 kez okundu]
Modern musluk başlıkları

Gelişen teknoloji ve trendler ile sürekli yenilik içerisinde olan üretici firmalar, lavabo muslukları konusunda da oldukça iddalı tasarımlar ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Banyo ve mutfaklarda kullanılan modern musluklar başlıkları hem kullanım kolaylığı hem de büyük bir şıklık sunuyor. Tüketicinin talepleri doğrultusunda hazırlanan yeni jenerasyon musluk başlıkları, 10 ile 300 lira arasında değişen bir fiyat aralığında satışa sunuluyor.
Modern musluk başlıklarında bulunan sensörler sayesinde; büyük oranda su tasarrufu …