Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: puf

Genel »

[27 Nis 2013 | Yorum yapılmamış | 1.333 kez okundu]
Okumayı sevenlere okuma köşeleri

En yaygın şekilde dillendirilen hobilerden biridir okumak. Her 10 kişiden 9’u okuduğunu, okumayı sevdiğini söyler sorulduğunda, ancak gerçekten okumayı sevenler bilirler ki, kitap okumak bir boş zaman uğraşı değil, başlı başına bir meşgaledir. Konsantrasyon ister, vakit ister, özen ister. Kitap okumanın tadına varabilmenin bir başka olmazsa olmazı da konfordur. Okuma eyleminin yapıldığı ortamın rahatlığı, sadeliği önemlidir. Dikkatinizi kitaptan uzaklaştırmayacak, sizi sarıp sarmalayacak, kitapla birlikte akıp gitmenize …

Mobilya »

[24 Nis 2013 | Yorum yapılmamış | 3.544 kez okundu]
Antre mobilyaları

Evlerin ziyaretçilerini ilk karşıladığı alan olan antreler, ilk intibanın her türlü kanaatteki önemi nedeniyle, dekorasyonun da önemli bir detayı olarak kendine has bir konsept teşkil etmektedir. Bu alanda dekorasyon sevdalılarının elini rahatlatmak adına mobilya üreticileri antre mobilyaları kategorisinde birçok seçeneği tüketicilerin beğenisine sunmaktadırlar.
Antre mobilyaları kategorisinin alt başlıkları şu şekildedir:

Portmanto
Ayakkabılık
Telefon sehpası
Askılar
Puf
Ayna
Şemsiyelik
Şapkalık

Antre mobilyalarının, bu alanın kullanım amacından ötürü, bazı detay özelliklere sahip olması önemlidir. Bu özellikler şunlardır:

Islak girilmesi, …

Genel »

[19 May 2012 | Yorum yapılmamış | 3.728 kez okundu]
Uzun puf modelleri

Ev dekorasyonunda kullanılan dekorasyon tamamlayıcı puflar yeniden dizayn edilerek farklı formlar kazanıyor. 2012 yılında çok sık karşılaşılan puflar adeta evlerin her alanında kullanılabilmek için yeniden tasarlanıyor.
Kapı girişinde başlayan uzun puf dekorasyonu portmantonun yanına veya karşısına konularak misafirleri karşılıyor. Ayakkabı veya çizme giyerken veya yorgun bir şekilde eve girildiğinde soluklanmak için kullanılıyor. Girişte kullanılan uzun puflar yer döşemesi veya portmanto ile uyumlu renklerde kaplanıyor.
Salonda bulunan uzun puflar …

Genel »

[11 Nis 2012 | Yorum yapılmamış | 4.638 kez okundu]
Puf modelleri ve puf rahatlığı

Rahat ve zarif puf modelleri yeniden tasarlandı ve salonlar da yer almaya başladı. Son derece pratik kullanıma sahip şık puf modelleri antre, salon, yatak odası gibi alanlarda kullanılıyor.
Daha çok kafe bar tarzı işletmelerde, mağazalarda kullanılan puflar ev dekorasyonunda da gönül rahatlığı ile kullanılıyor. Puf modelleri geniş ürün yelpazesinde her türlü kumaş kullanılırken daire, dikdörtgen, kare olarak da tasarlanıyor. Yuvarlak modeller buton puf olarak adlandırılırken dikdörtgen puflar …