Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Arşiv

Articles tagged with: yemek masası

Mobilya »

[29 Tem 2012 | Yorum yapılmamış | 2.060 kez okundu]
Yemek odası fikirleri

Yemek masası seçiminden düzenine, doğru ölçü almaktan yerleşim şekline kadar, yemek odasına dair uygulamamız gereken bazı püf noktaları vardır. Günümüzde yemek odası mobilyaları, gelişen teknoloji, yemek kültürü ve mutfak tasarımları sayesinde oldukça garklı bir çizgiye oturdu. Bu nedenle, birçok aile yemeklerini salonda yemekte ve bu durum, yemek odası mobilyalarına olan ihtiyacı arttırmaktadır.
Yemek odalarında, her zaman için yuvarlak formlu masalar rahat ve kolay kullanım olanağı sunmaktadırlar. Yuvarlak …

Mobilya »

[29 Mar 2012 | Yorum yapılmamış | 1.705 kez okundu]
Yemek odası mobilyaları

Klasik ya da modern, romantik ya da doğal çizgilere sahip yemek odaları, günümüz trendlerine uyarak, rahatlık ve fonksiyonelliğin bir arada bulunduğu tasarımlarla üretiliyorlar. Malzeme olarak sıklıkla ahşap, farklı detaylara girilerek işlenmiş ya da ham olarak kullanılıyor. Evlerimizin her köşesinde olduğu gibi kişiselleştirdiğimiz ve yaşam tarzımıza uygun modelleri seçiyor ve zevkimize hitap eden tasarımları tercih ediyoruz.
Yemek odaları için seçilen mobilyalarda kullanışlılık ön plandadır. Yemek işini yaratıcılıkla harmanlayıp, …

Mutfak »

[26 Ara 2011 | Yemek masası örtüsü seçerken nelere dikkat etmeliyiz? için yorumlar kapalı | 3.452 kez okundu]
Yemek masası örtüsü seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Güzel bir dekorasyon için kullanılan mobilyaların tasarımı ve rengi kadar bu mobilyaları tamamlayan aksesuarlar da gereklidir. Evinize gelen misafirleriniz ile hoş vakit geçireceğiniz yemeklerde, yemek odanızın şıklığının odağı yemek masanızın görüntüsü olacaktır. En fazla süreyi belki de yemek masasında geçirecek olan misafirleriniz, yemeklerini yerken en çok kullandığınız yemek masası örtüsüne bakacaktır. Bu nedenle seçeceğiniz yemek masası örtüsü tüm odanın dekorasyonuna büyük bir katkı yapacaktır.
Yemek masası örtüleri …