Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Çarpıcı tasarım pompom koltuk

20 Mart 2012 9.531 kez okundu Yorum yapılmamış

Oturma odaları dekorasyonunda bahar esintisi yaşanıyor. Düz renk koltuklar rengarenk koltuklara yerini bırakıyor. Renklerin dışında koltuk döşeme şekli de özel şekilde tasarlanıyor. Renkli koltuklar, sandalyeler ve puflarla hoş oturma odası tasarımları ortaya çıkıyor. Odaların dekorasyonu şık renkli sehpalarla bütünleşiyor.

Alman tasarımcı ürünü renkli tasarım koltuğun özelliğinin el yapımı olması dikkat çekiyor. Bağla ve kes tekniği ile yapılan pompomlar  Pom-poms olarak adlandırılan tasarım koltuğu oluşturuyor. Yünden yapılan pompomlardan hazırlanmış koltuk  1300 pompomdan oluşuyor. Bulunduğu ortama canlılık veren modern koltuk aynı zamanda da  rahat olarak tasarlanmış. Tasarım koltuğa uygun olarak yine pompomlardan yerler için yumuşacık halı da hazırlanıyor.  Ayrıca şirin puflar da farklı bir şıklıksergiliyor. Vahşi görünümlü dekorasyonların moda olduğu tarzda koltuk dekorasyonları için el yapımı pompomlardan yapılmış ayı postu da ilginç bir dekorasyon tarzı oluyor.  Renkli  koltuklar ve puflar ile birlikte renkli sehpalar  güzel bir kontras yaratacaktır.

Ayrıca, İstanbul Godwob tasarım sehpalar çok renkli, çok şık ve modern sehpalar evlerin her alanında kullanılırken bu yıl en çok ilgi gören sehpalar arasındadır.  Çarpıcı renkleri ile antreden salona kadar isteğe göre her alanda kullanılabilen sehpaları pompom tasarımlarla birlikte kullanabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.