Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

2013 Country salon modelleri

30 Ekim 2012 4.773 kez okundu Yorum yapılmamış

Çoğu insan evlerini Country tarzda dekore etmek için illa da bir dağ evinde oturması gerektiğini düşünse de, şehrin tam merkezinde yer alan apartman daireleri dahi oldukça başarılı bir şekilde Country stil döşenebilir. Ev dekorasyonunun kalbi olarak tanımlanan salonlarda Country tarzı dekorasyonun konforlu şıklığından yararlanmak için birkaç küçük dokunuş yeterli olacaktır. Metropol yaşamının her geçen gün daha da kalabalık ve bir o kadar da karmaşık hale gelen stresli yaşamından izole edilmiş Country tarzda döşenmiş salonlar, yaşam enerjinizi maksimum seviyeye taşımanızı sağlayacaktır. Country dekorasyon stili her ne kadar apartman dairelerine de uygulansa da, yine de salonunuzun geniş pencereleri olması ve doğal ışığı azami seviyede alacak bir bakısı olması önemli bir noktadır. Country tarzın temel konseptine uygun olması için salonun ferah bir atmosfere sahip olması gerektiğinden, tek pencereli ve doğal ışıktan yoksun salonlarda Country stil denemeye kalkışmamanız daha iyi olabilir.

Salonunuzda Country tarzı bir dekorasyon çizgisi oluşturmak için tüm teknolojik ürünlerden vazgeçmeniz de gerekmiyor. 2013 yılının Country dekorasyon trendlerinde dikkat çeken en önemli detaylardan biri de, modern teknoloji ürünü elektronik eşyaların geleneksel tasarımlarla harmanlanarak sunulması. Kent yaşamına entegre edilmiş farklı yorumlarla sunulan 2013 Country salon modelleri, alışılmış çizginin dışına çıkıyor ve teknolojiyle dost olmaya karar veriyor. Sinema sistemleri için duvarlarda geniş alanların bırakıldığı yeni sezon Country salon modellerinde, oldukça şık televizyon üniteleri de yer alıyor. 2013 Country salon modellerinde, geleneksel dekorasyona uygun olarak modern televizyon ünitelerinde dahi doğal ahşap malzemeler tercih ediliyor.

Salon ortasında kocaman bir şöminenin yer aldığı tasarımların artık sıradan ve basma kalıp hale gelmesi ile birlikte, Country tarz ile şöminelerin bir arada anılması da tarihe karışıyor. 2013 Country salon modellerinin tamamında yenilikçi ve modern hayata uygun ürünler kullanılıyor. İşlevsel ürünlerin de kullanıldığı yeni sezon tasarımlarında geleneksel olmasa bile bazı mobilya, sehpa ve dolap modellerinde çok işlevli ürünler tercih ediliyor. Kullanışlı olmanın artık dekorasyon trendleri için bir “gereksinim” olduğunun farkına varan tasarımcılar, yeni sezon Country salonlarda az mobilya kullanımına yöneliyor. Mobilyaların birer aksesuar olmaktan ziyade insan ihtiyaçlarını karşılayan eşyalar olarak gören tasarımcılar, yeni sezon trendlerini de ihtiyaçlar ve kullanım alışkanlıklarına göre belirliyor.

Rahnansaika

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.