Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Doğru banyo dekorasyonuna doğru!

4 Kasım 2014 6.798 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerin belki de en ihmal edilen mekanlarından birisi banyolar. Halbuki en çok dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken noktalardan birisini ifade ediyor. Banyoların hijyen ve temiz olması, ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir mekan olması, sağlıklı yaşam için gerekli bir düzenlemeyi ifade ediyor. Bunun başarılı olması için yapılması gereken banyolardaki klasik dekorasyon tarzından kurtularak, daha canlı renklerin kullanılması ve her zamankinden iyi aksesuar ve mobilyaların tercih edilmesi gerekiyor. Banyolarınıza ne kadar iyi bakarsanız, ihtiyacınızı görmek için girdiğiniz banyolar size o kadar fayda sağlar.2014-Banyo-Dekorasyonu

Duvarlar…

Duvarları daha nezih ve hoş yapmak eskisinden daha kolay. Soğuk fayans modellerinden kurtulmayı denemenin vakti geldi. Banyolarınızda daha eğlenceli ve renkli fayans modellerini tercihe edebilir ya da, duvar kağıtlarıyla banyolarınıza uygun tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar banyoların daha sıcak ve güzel görülmesini sağlıyor.

Zemine de güzel bir halı tercih edebilirsiniz. Taş desenli olanlar banyolar için ideal olabilir. Tabi banyosu dar olanlar için halı veya kilim uygun olmayabilir. Mobilyalar banyoların sağlıklı ve güzel görünmesinde önemli bir etkendir. Bu nedenle banyolara alacağınız mobilyaların güzel ve renkli olmasını sağlayın. Anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip olanlarını tercih ederseniz, daha mükemmel bir banyoya sahip olabilirsiniz. Ayrıca hidro masaj sistemli bir duşakabin veya jakuzi alabiliyorsanız, mükemmel bir banyoya kavuştunuz demektir. Banyonun hidro masaj sistemine sahip küvete sahip olması, daha lüks görünmesinin yanında, sağlığınız için ideal bir durumu ifade eder.

Banyolarınıza ne kadar iyi bakarsanız, o kadar sağlıklı ve yaşanabilir bir hayatın yollarını inşa etmiş olursunuz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.