Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Doğru halı seçimi yapın!

23 Ekim 2014 6.558 kez okundu Yorum yapılmamış

Türk kültüründe halıların önemli bir yeri var. Diğer kültürlerde ise dekorasyon dendiği zaman zemin çok es geçilir. Bizde ise hasırlarla beraber gelen zenginlik, halılarla mükemmel bir tasarım noktasına çıkmıştır. Bu bakımdan hanımlar özellikle halı seçiminde çok dikkatli ve titiz davranırlar. Son zamanların en moda halı versiyonları, geometrik desenlere sahip olan halılar. Bunlar evlerin havasını daha modern ve zarif bir edaya büründürüyorlar. Estetik tasarımları sayesinde, 2013 ve 2014 senesinin en çok tercih edilenleri olan geometrik desenler, 2015 senesinde de gözle görülür bir satış hacmine sahip olabilir. Geometrik desenlerin bu kadar satmasının sebebi, mobilyalarla olan uyum ve estetiği, modern bir görünüm elde edilmesini sağlaması.halı

Tabi sadece geometrik desenler değil modern veya estetik bir ev meydana getiren halı modelleri. Bundan başka yine çokça tercih edilen model olarak, taş desenli halıları seçebilirsiniz. Evlerinde daha doğal ve egzotik bir tasarım tercih edenlerin ideal bir halı modeli olan taşlı motifler, gerçekten de evlerde farklı bir hava yakalamak isteyenler için mükemmel. Tabi taşlı desenlere uygun dekorasyonun söz konusu olması adına, en azından duvarlarınızı da taş motifli duvar kağıtlarıyla kaplatmanızda yarar var.

Halı seçiminde modellerin zenginliğinde boğulabilirsiniz. Kendi tarzınızı bulabilir ve evinizi mükemmel bir estetiğe de kavuşturabilirsiniz. Ama sağlam ve kaliteli modelleri almayarak, bu dilediklerinizin gerçekleşmeyeceğini bilmeniz gerekir. Evimizin sıcak olmasını sağlayan halıların anti stres özellikli modellerinin çıktığından umarım haberiniz vardır. Toprak etkisi gösteren bu halılar sayesinde negatif enerjinin vermiş olduğu stresi azaltabilirsiniz. Hem güzel tasarımlar, hem de anti stres uygulama sayesinde, evlerinizi başta çıkarıcı bir hale getirebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.