Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Akıllı ev

Akıllı tv üniteleri hem estetik hem de işlevsel

29 Nisan 2014 112.282 kez okundu Yorum yapılmamış

Akıllı ürün çılgınlığından sonra akıllı mobilyalar ve hatta akıllı evler meydana çıkmaya başladı. Her cisim ve ürünü başına akıllı ibaresini eklemek artık daha cazip geliyor insanlara. Tabi bunların farkı sadece başına konulan akıllı yazısından ibaret değil, akıllı olan mobilyalarla akıllı olmayanlar arasındaki fark, işlevsellik açısından ön plana çıkıyor. Özellikle akıllı mobilya uygulamalarında en çok yaygın olan tasarım tv ünitelerinde kendisini göstermekte.

yukselis-ev-mobilya-fiesta-tv-unitesiAkıllı tv ünitelerinin en büyük farkı, diğerlerinden daha kapsamlı saklama yerlerine sahip olması. Ayrıca pahalı ve değerli olan LCD ekranları korumasıdır. Bu sistem şu şekilde işliyor. Eğer tv izlemeyecekseniz sadece tek bir dokunuşla, LCD ekran televizyonunuz tv ünitesin içerisinde saklanıyor. Böylece her hangi bir aksi duruma karşı korunmuş oluyor. Kapanan tv ünitesi, ev içerisinde daha güzel bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Hem kapanırken hem de açıkken ki tasarımı ince bir şekilde yerine getirilmiş ve iki taraflı da eve faklı bir hava katıyor.

Kapalı durumdayken meydana çıkan saklama yerleri, sergilemek istediğiniz çiçek veya vazo, tablo gibi aksesuarlarınızı koyabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Ayrıca ürünlerin hepsi mobilyalarla olan bütünlüğüyle dikkat çekiyor. Ahşap gövdeden imal edilen sağlam ve sade tv üniteleri, evlerinizde farklı bir atmosfer kazanmak isteyenler için ideal.

Son derece kaliteli yapıya sahip olan akıllı tv ünitelerinin üsten kapanmalı, yan taraflarda kapanmalı, kaydırmalı ve içe gömülmeli tarzda stilleri var. hepsi farklı bir ahenk farklı bir sunum gerçekleştiriyor. Sağlam olan gövde yapısı, birinci kalitede işçilikle süslenmiş. Ayrıca renklendirme işlemleri kaliteli ve sağlığınızla dost lake boyama sistemleriyle gerçekleştirilmiş. Sağlığınız açısından da, evinizdeki dekorasyon açısından da, mükemmeliyet arz eden tv üniteleri, 2014 senesine damga vurmaya devam edecek.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.