Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Bebek beşiklerine dikkat edin!

22 Ekim 2014 7.747 kez okundu Yorum yapılmamış

Bebeklerin anne karnından sonra ikinci yuvaları konumunda bulunan bebek beşiklerinin sağlıklı ve bebekler için güvenilir olması gerekiyor. Ancak bazı imalatçılar, bebek beşiklerinde ucuz malzeme kullanarak, ne yazık ki bebeklerin sağlığını tehlikeye atan firmalar var. Bunlara karşı anne ve babaların bilinçli olması gerekir. Bebeklerine alacakları bebek beşiklerinin özelliklerini özellikle neyden imal edildiğini bilmeleri gerekir. UNICEF standartlarında üretim yapan firmaların bebek beşikleri, sağlık ve çocuğunuzun gelişimi açısından en uygun beşikler olarak söylemek mümkün. Bunun yanında, annelerin daha pratik olmaları için gereken tasarım ve kolaylık da, bu bebek beşiklerinde düşünülmüştür.cok-farkli-ve-modern-bebek-besik-modelleri

Bebek beşiği nasıl olacak?

Organik tasarımlı bebek beşiklerinin alınması, anne ve baba için en isabetli tercih olacak. Bebeklerinin gelişimlerini tehlikeye hiçbir anne ve baba atmak istemez ancak, eğer bebek beşiğinin kalitesine dikkat edilmezse, gerekli olan sağlıklı ortam bebek için sağlanamamış olur. Renklendirme işleminde kimyasal içerikli boyaların kullanılması, bebeklerin solunum yollarına zarar veriyor. Görme yetilerine de zarar verici etkiler söz konusu olabiliyor. Ferah ve sağlıksız olan bebek beşiğinde bebeğin uyuması kaliteli şartlarda söz konusu olmadığından dolayı, gelişimde bozukluklar meydana gelebiliyor. Bunların söz konusu olmaması adına, lake ve su bazlı boyama sisteminin tercih edildiği bebek beşiklerinin alınması gerekir.

Anti stres ve anti bakteriyel yapının da bebek beşiklerinde olması gerekir. Anti alerjik yapı, bebeklerinizin daha iyi bir ortamda uyumasını sağlayıcı bir durumu ifade eder. Anne ve babaların organik, su bazlı boyama teknolojisiyle renklendirilmiş, anti bakteriyel, anti stres ve alerjik yapıya sahip bebek beşiği tercih etmeleri gerekiyor. Ortopedik yataklı bebek beşikleri çocuklarınızın daha iyi hayata tutulmasını sağlayacak.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.