Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel, Manşet

Stresten uzak bir hayat için anti-stres dekorasyon!

10 Ekim 2014 13.516 kez okundu Yorum yapılmamış

Daha önce anti-stres dekorasyon diye bir kavram kullanıldı mı, bilmiyorum ama, şehirleşen hayatın karşımıza çıkardıklarını tahlil ettikten sonra, stresten bizi kurtaracak bir mekana ihtiyacımızın olduğunu anlamak zor değil. Hayat kalitenizi arttıracak mekanların hususiyetleri arasında mutlaka stresten uzaklaştıran mekanların olması şart. Bunu gerçekleştirmek için mekanlarınızı doğru bri dekorasyon ile vücuda getirmeniz yeterli olacak. İlk yapmanız gereken bu konuda, ünlü mobilya markalarının mekanları daha kaliteli ve yaşanabilir kılmak adına ürettikleri mobilya seçeneklerini öğrenmeniz. Bunların bütçenize yük getireceğini düşünebilirsiniz ama, stresin hayatınıza indirdiği darbeyi düşündüğünüzde, altından kalkamayacağınız bir yükün olmayacağını anlayabilirsiniz.ev

Doğru tercih organik ahşap ve mdf sistemleri…

Kalite her zaman bir numaradır ve dekorasyonun doğru bir şekilde yapılması adına kaliteden taviz verilmemesi gerekir. Bu bakımdan alacağınız mobilyaların organik ağaçlardan imal edilmiş olması gerekir. Teak, maun, ceviz, gürgen gibi ağaçlar en iyi mobilyaların oluşmasını sağlar. Ayrıca MDF lam sistemler de, doğal ve organik ağaçlardan imal edilen sistemi ifade eder. Yüzde yüz ahşap tercih etmeyenler için ideal bir alternatif olacaktır.

Alacağınız mobilyaların anti stres özelliklere sahip olması diğer bir dikkat edilecek husus. Bu özelliğe sahip olan mobilyalar, evlerde veya ofislerde ferah ve doğal bir havanın oluşmasını sağlar. Eksi enerjiyi  hapis eder. Ayrıca anti bakteriyel olması da mekanlarınızın anti stres dekorasyon tarzına uygun olmasını sağlayacaktır. Hijyen her zaman mekanlarınıza ferahlık ve huzur getirir. Halılarınızın da toprak etkisi olan modellerden seçilmesi, isabetli bir davranış olacaktır. Bunun dışında duvarlara ve zemine izolasyon uygulamalarının yapılması, sağlıklı bir dekorasyonun vücuda gelmesini sağlayacak.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.