Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Sağlıklı olsun, çocuklarımızın olsun!

3 Kasım 2014 5.264 kez okundu Yorum yapılmamış

Çocuklarınıza hediye etmeyi düşündüğünüz genç odalarının ne derece sağlıklı ve kullanışlı olduğu konusunda ihmalkar davrandıysanız, çocuklarınıza iyi bir hediyeden çok daha kötü bir şey sunmuşsunuz demektir. anne ve baba olarak çocuklarınıza aldığınız her şeyden veya çocuklarınızın kendilerine aldıklarından sorumlusunuz. Eğer, çocuklarınızın sağlığının her zaman iyi ve bağışıklık sisteminin güçlü olmasını diliyorsanız, ki her anne ve baba bunu ister, o zaman aldıklarınıza dikkat etmek durumundasınız. Bugün piyasada modern ve güzel dekoratif genç odaları olarak gördükleriniz aslında, zararlı malzemelerden vücuda getirilmiş olabilirler. Bu nedenle yapmanız gereken iyi bir genç odasının hangi özelliklere sahip olduğunu temel hatlarıyla bilmenizdir.8be17ef3-667e-412b-b303-821be1e14bfcendam  genc¦ğ_MG_0651 copy

İyi bir genç odası için dikkat edin…

Öncelikle ana malzemesinin sunta veya suntalam nitelikte olmaması gerekir. Hem ucuz hem de dayanıksız olan bu malzeme, sağlık açısından da tehdit oluşturan bir mobilya hammaddesidir. Ucuz üretim yapan mobilyacılar, sunta veya suntalam kullanarak, evlerinize sağlığınızı bozacak mobilyalar almanızda size yardımcı olur. Doğru ve kaliteli mobilya hammaddesi, organik ağaçlardır. Maun, teak, ceviz, Gülgen gibi ağaçlardan imal edilen malzemeyle vücuda getirilen mobilyalar, her zaman için sağlıklı ve kalitelidir. Çocuklarınıza alacağını genç odalarında da bu duruma dikkat etmenizi ve organik imal edilen genç odalarından almanızı tavsiye ederim. Ayrıca, MDF lam sistemi de tercih edebileceğinizi söyleyebilirim.

Bunun yanında renklendirme işlemlerinin kimyasallardan arındırılmış olması gerekir. Lake veya su bazlı boyama teknolojisiyle elde edilen renklendirme ve süsleme işlemlerinde, kimyasal etki asla söz konusu değildir. Anti stres, anti alerjik ve anti bakteriyel niteliklere sahip olan genç odalarını çocuklarınıza armağan etmeniz demek, sağlık, kalite ve huzur anlamına geliyor demektir.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.