Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

İyi bir mutfak dekorasyonu

19 Ekim 2014 6.081 kez okundu Yorum yapılmamış

Hanımların mekanları mutfakların, mükemmel ve estetik bir görünüme sahip olması gerekir. Hanımlarını maharetlerinde üst safhada yararlanmak isteyen beylerin hanımlarına mükemmel bir mutfak sunmaları gerekir. Eğer nacizane hanımların kendilerini vazodaki çiçek gibi narin ve estetik hissedemeyecekleri mutfaklarda onlardan bir şeyler başarmasını beklerseniz, daha çok beklemiş olursunuz. Mutfaklarınızı modern ve günümüz dekorasyon yapısına uygun bir şekilde dekorize ederek, hanımlara mükemmel bir alan sunabilirsiniz. Ya da bu şi hanımların kendileri yapması gerekir. En iyi mutfağın kendileri için hangisini olduğunu kadınlar daha iyi bilebilirler.mutfak

Bu anlamda biz iki modeli tavsiye ediyoruz. Küçük ve dar olan mutfaklar için işlevselliğin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle bu tür bir mutfak alanına sahip olanlara, lüks dolaplar ve tezgahlarla donanmış L tipi modelleri tavsiye ediyoruz. Hanımların tek bir alandan işlerini pratik bir şekilde yapmalarını sağlayan bir tasarımı ifade eden L tipi mutfak modelleri sayesinde, küçük mutfaklar daha işlevsel bir hale gelebiliyor.

Eğer mutfaklarınız büyükse, alanlardan daha iyi istifade etmek için sakına L tipi modellere rağbet göstermeyin. Daha lüks ve modern duracak olan hem de mutfaklarınızın her köşesini yaşam alanınıza dönüştürecek olan ada tipi mutfak modellerini kullanmanızı öneriyoruz. Bunun ortasında duran konsept sayesinde, ada görünümlü bir mutfağa sahip oluyorsunuz.

Bu iki mutfak modelinde dikkat etmeniz gereken hususun mutlaka mobilyalarında olması gerekecek. Her imalatın yapmış olduğu mutfak modelini incelemeden almayınız. İncelemeden kasıt sadece modeline, rengine ve tasarımına bakmayınız. Hangi ahşabın kullanıldığına dikkat ediniz. Sağlığınız için kesinlikle sunta ve suntalam tarzı almayınız. MDF lam ve organik ağaçtan imal edilenler, mutfaklarınız için en uygun olanlarıdır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.