Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Dekoratif kitaplık modelleriyle şıklığı yakalayın!

12 Ekim 2014 6.856 kez okundu 1 yorum var

Evinizi yeniden dizayn ediyor veya yeni bir eve taşınıyorsanız, yeni alınacaklar listesinde kitaplarınız içinde bir kitaplık ihtiyacınızı belirlemişsinizdir. Kitaplık modelinin nasıl olması konusunda kafanızda bazı sorular olabilir. Ne renk ve nasıl bir modelin alınacağı konusu, stresli bir düşünme zamanının geçmesine neden olabilir. Ama biz bu yazımızda ortada duran kitaplık alternatifleri içerisinde boğulmanıza imkan vermeyecek bir tercih kriteriyle, sizleri rahatlatıyoruz.kitaplik

Öncelikle kalitesine odaklanın

Madem kitaplarınıza güzel bir alan açmak istiyorsunuz, model ve şekilden önce niteliğe dikkat etmeniz gerekir. Bu bakımdan kitaplarınızı koruyacak ve yıpranmalarını engelleyecek kalitede bir kitaplık edinmeniz gerekiyor. Bunun yolu da, MDF lam sistemlerden veya organik ağaçlardan imal edilen tasarımlardan almanızla mümkün. Bu tasarımlarda mevcut olan anti stres ve anti bakteriyel yapı sayesinde, hem hijyen bir kitaplığa sahip olursunuz, aynı zamanda mekanlarınızda güzel bir hava meydana getirecek kitaplığa sahip olmuş olursunuz. Toz, nem ve diğer istenmeyen maddelere karşı dayanıklı olan kitaplıklar, kitaplarınızın da korunmasını sağlayacak niteliğe sahip. Bu modellerin çok pahalı olduğunu sakın düşünmeyin. Oldukça uygun fiyatlarla bu tür bir kitaplık alabilirsiniz.

Bu kriterden sonra son zamanda oldukça popüler olan yuvarlak kitaplık modellerini veya kare modelleri tercih edebilirsiniz. Fıstık yeşili, siyah ve beyaz modeller en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Eğer duvardan duvara kitaplık yaptırmak istiyorsanız, beyaz veya siyah modelleri tercih etmeniz, daha isabetli olabilir. Desenli kitaplık modelleri de son zamandalar da en çok tercih edilen kitaplıklar arasında yer alıyor. Evinizde veya çalışma odanızda, ofisinizde mükemmel bir kitaplığın olmasını istiyorsanız, önce niteliğine sonra da tarzınıza göre modeline karar vermeye unutmayın!

Okur Yorumları »

  • ercan dedi ki:

    Merhaba kitapliginiz cok guzel fakat fiyatini ogrenmek istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.