Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Çalışacağınız yerlere dikkat edin?

16 Ekim 2014 4.694 kez okundu Yorum yapılmamış

Her insan gibi Başarlı olmak ve ideallerinize ulaşmak sizin de hakkınız. Bunu yaparken gününüzün büyük bir bölümünü ofiste geçiriyor olabilirsiniz. Çeşitli planlarla, hayatınızı planlıyor olabilirsiniz. Ancak bu planlarınız içerisinde mekanlarınızın sağlıklı ve çalışmaya uygun olmasıyla alakalı başlık yoksa, o zaman bir şeylerin eksikliğini hissedeceksiniz. Mekanların çalışmalarınız üzerinde etkisi vardır. Lüks bir ofiste çalışmakla, dağınık ve dekoratif açıdan iyi dekore edilmemiş ofiste çalışmak kesinlikle aynı şey değildir.ev-oraminda-kurulan-ofisler-ofis-dekorasyon-1304936

Peki ama ne yapabiliriz?

Çalışma ortamlarınıza dekoratif bir ahenk kazandırarak, hayallerinizi gerçekleştirmekte daha modern ve lüks ortamın farkını yaşayın. Öncelikle çalışma alanlarının vazgeçilmezi olan masalardan başlamanız gerekiyor. MDF lam sistem veya organik ağaçlardan imal edilenler, mekanlarınıza mükemmellik kazandırmak için ideal tercihler olabilir. Bu bakımdan yapmanız gereken, beyaz veya ahşap tonlarda MDF lam sistem masalardan seçerek, dekoratif anlamda ilk adımı atın. Güzel bir ortopedik sandalyeyle, masanızı destekleyin. Duvarlara, hoşunuza giden çerçeveler takın. İsterseniz, akvaryumda alabilirsiniz.

Organik tasarımlı masalarda, anti stres ve anti bakteriyel özeliklerin olduğunu unutmayın. Bunlar çalışma mekanlarınızın daha temiz ve ferah olmasını sağlayacak nitelikleri ifade ediyor. Zemine anti stres halıların alınması, yine ferah bir mekanın temin edilmesinde etkili olur.

Ofislerinizi gürültüden uzak tutun!

Çalışma alanlarınızın gürültüden uzak olması da önemlidir. Gürültünün insan üzerindeki yıpratıcı etkisinin ne olduğunu az çok bilirsiniz. Sindirim sisteminin bozulmasından, kronik stres ve daha birçok rahatsızlığın nedeni. Şehir hayatının getirmiş olduğu gürültü, çalışma alanlarınızda olmaması gereken bir şey. Bu nedenle ses izolasyonu uygulaması yaptırmanız, daha sakin bir çalışma mekanını  tesis edilmesinde etkilidir. Piramit sünger ses izolasyon uygulaması, hem ucuz hem de gürültüye karşı etkili bir ses izolasyon yöntemidir.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.