Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Oturma odasında 2014 dekorasyon trendleri

2 Kasım 2013 33.373 kez okundu Yorum yapılmamış

modern-oturma-odası-dekoru2014 yılına giriyoruz. Evlerini yenilemek isteyenler için son trendleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Oturma odalarına dair bazı şeylerden bahsetmek istiyorum. Kaldı ki evlerimizin her zaman önemli bir yeri olduğunu söylüyoruz oturma odalarının. 2014 yılında oturma odalarını daha işlevsel hale sokabilirsiniz. Öncelikle oturma odasında kullanmak istediğiniz rengi belirleyin. Son trendlere göre en çok tercih edilen renk beyaz olmaktadır. Eskiden beyazın tercih edilmesi çok zor karar verilen bir durum olurdu. Çünkü leke tutabilir ve buda hoş olmayan bir görüntüye sebep olabilirdi. Ancak şimdi teknolojinin gelişmesiyle, beyazın gülen yüzü evlerde de çokça kullanılıyor. Anti bakteriyel yapıya sahip olarak üretilen oturma odaları, ister beyaz olsun isterse başka renkte fark eden bir şey olmuyor. Misafirliklerde ikram sırasında yaşanacak olan kazalar dert olmaktan çıkıyor. Anti bakteriyel yapıda ki oturma grupları, leke tutmuyor. Bunun için son zamanın yükselen trendi beyaz oturma grupları. Beyaz gerçektende evdeki dengeyi sağlayan ve evi şık gösteren bir yapıya sahiptir.

Oturma odanızda beyaz renge karar verdikten sonra, oturma gruplarınızın modelini de belirleyebilirsiniz. Eskitme, country veya rustik tarzların alacalı yapısını evlerinizde hakim kılabilirsiniz. Son trend modeller olarak, köşeli lüks koltuk modelleri öne çıkıyor ancak köşeli modeller, her eve uygun olmayabilir. Koltuk takımlarından sonra ortaya konulacak bir sehpa modeli ikinci seçmeniz gereken önemli bir unsurdur. Son zamanlarda camlı sehpa modelleri, dekorasyondaki ahengi sağlamak adına tercih edilen modeller arasında revaçta. Cam evlerde ruhu dinlendiren bir unsurdur. Bu nedenle sizde kullanabilirsiniz. Duvarlar konusunda her zamanki gibi, mükemmel desenli duvar kağıtlarına başvurabilirsiniz. Evlerimizin en çok kullandığımız yeri oturma odaları dekorasyonu için en güncel konuları araştırıp, sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.