Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 Avangarde yatak odaları mükemmel ötesi

23 Nisan 2014 3.124 kez okundu 1 yorum var

Yatak odalarınız ne kadar güzel bilemiyorum ama, 2014 senesine özel olarak üretilen avangarde modellerini görmediyseniz, en iyi yatak odasının sizinkinin olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak öyle olmayabilir. Çünkü avangarde lüks yatak odaları takımı, hiçbir evde olmayan yatak odaları tasarımı ünlü markalarca gerçekleşiyor. Yatak odalarının n kadar önemli olduğuna daha önce değinmiştik. Ama her zaman yatak odalarının önemine binaen dekorasyonunda gelişmeler izleniyor. Bunları burada yazmadan geçmek mümkün değil.

avangarde-yatak-odasi-takimiÖncelikle avangarde modellerin klasik oluşlarından dolayı butun bükebilirsiniz. İşte 2014 sensindeki yenilik ve değişiklikte tam bu alanda karşımıza çıkıyor. Çünkü avangarde modellerinin sahip olduğu klasik modeller, mükemmel bir günümüz klasik anlayışını yansıtıyor. Buda modellere daha çok lüks yatak odası görünümünü kazandırmış.

Bu yatak odalarının görsel açıdan sunduğu zevk, avangarde tasarımlarının klasik oda anlayışından çok daha fazlasını sunuyor. Eğer yatak odalarınızı değiştirmeyi veyahut da, yeni evlenecek olan kişilere yatak odası arayışlarında yardımcı olmak istiyorsanız, mutlaka 2014 senesine özel üretilen avangade modellerini incelemelerini tavsiye edin.

Bu modeller, organik tasarımlar olmalarından dolayı pahalı olabilirler. Ancak, kalite, sağlık, temizlik açısından mükemmel avantajlar sunuyorlar ve ayrıca, uzun süreli deforme olmadan kullanıma uygu mobilyalar olarak standartlaşmışlardır. Yani ödeyeceğiniz para, kendi cebinizde zamanla kalacak. Nasıl mı derseniz? Alacağınız düşük model ve fiyatta ki yatak odalarınızın zamanla deforme olduğunu gördükçe değiştirme zahmetine gireceksiniz. Buda size ek masraflar çıkaracak. Önceden ödemekte çekindiğiniz fiyatın daha fazlasını ikinci yatak odası takımını almakla ödemiş olacaksınız. İkinci yatak odanızda, organik değilse, bu da zamanla yıpranacak ve belki de bu zincir bu şekilde devam edecek.

Benim tavsiyem markaların kampanyalarından ve uygun ödeme seçeneklerinden yararlanarak, mobilya alanızdır.

Okur Yorumları »

  • Şükran dedi ki:

    Merhabalar bu yatak odasını fiyatını ve nereden satın alabileceğimi bana söyleye bilir misiniz. Sakarya ve Bursa da olması gerekiyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.