Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 etkileyici yemek odaları hayata renk katıyor

8 Nisan 2014 1.079 kez okundu Yorum yapılmamış

Herkes hayatının daha farklı olmasını içten içe istiyor. Bunun için belki de sabahları işe gitmek için her zaman çıkıyor, akşamları da çıkarak evimize geliyoruz. Bu sürekli tekrarlanan akış içerisinde hala hayatının farklı bir kulvara çekilmesini dileyenler var. Ama gerekçelerle eylemler arasında bir uyuşmazlık olunca, ne hayat mükemmel olabilir ne de siz, her zaman mutlu ve mesut olabilirsiniz. Neden böyle bir giriş yaptım? Çünkü etkileyici bir yemek masası modeline kavuşabilmek için, hayatınızın gerçekten mükemmel bir serüvene, heyecana, çalışmaya, ufka ve basirete ihtiyacı var. Çünkü açıklayacağım yemek odası modellerinin herhangi bir sabit bütçeli etkileyicieve girmesinin imkanı yok gibi.

Neyse, söz konusu yemek odası modeli, lake beyaz tipleriyle evlerinizde harikalar yaratabilir. Hani restoranlarda mükemmele yakın gördüğünüz salonları var ya, işte onları evlerde mümkün kılmanın adresi, 2014 senesinde tasarlanan etkileyici modeller olabilir. Yemek odalarının nezaket açısından göz alıcı olması, yemeklerin daha tatlı olmasını psikolojik olarak sağlar. Aynı zamanda yemek saatinin daha güzel ve keyifli muhabbetlere kapı aralamasında da etkileyici bir rol oynar. Çünkü mekanın yaydığı pozitif enerji var. Bu enerji insanların birbirlerine olan sevgi ve ilgisini bir kat daha arttırır. Bu nedenle hayatı güzel ve sevgi dolu yaşamak için hayatınıza çeki düzen verin denir. Yoksa, farika-ı ameliyeye bağlanmazsak, sanıyorum aynı düzlemde ilerleyen sonunun belli olduğu bir hayatı kendimize istemeden sunmuş oluruz.

Ben her zaman dekorasyonun ruhsal boyutunun  önemini benimsemişim. Benim için mekanın çok süper olmasının gaye amacı, ruha serptiği pozitif enerji. Yemek odalarında da veya başka odalarda bunu yakalamanın şekli de, kaliteli mobilyaların evlerimize veya ofislerimize kazandırılmasıyla mümkün olabilir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.