Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

2014 halı modelleri harikalar yaratıyor!

3 Mart 2014 4.652 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizin daha sıcak olması adına kullandığımız halılar, farklı desenleri ve yapılarıyla, dekorasyonumuzu daha farklı kılmak için kullanılan en iyi aksesuarlar diyebiliriz. Halı modellerinde son zamanlarda daha farklı modeller ortaya çıktı ve bu modeller, evlerde harikalar yaratmak için ideal bir tercih olabilir. Son zamanlarda popüler olan geometrik desenli halılar, aynı zamanda gül desenli, çiçek halı modelleridesenli halılar, 2014 senesi içinde evlerinizde şıklığı yakalamak için kullanabileceğiniz modeller.

Kaliteli ve iyi bir halı, hem uzun ömürlü bir halınızın olmanıza hem de evlerinizde farklı bir dekorasyonun esmesine sebep olabilir. Ucuz dokuma imalatından çıkmış halılar, kısa zamanda deforme olacaklarından dolayı, yeniden bir halı masrafı yapmanız gerekebilir. Bundan dolayı her zamanki gibi, marka almanızdan yana tavrımızı bir kez daha hatırlatmış olalım. Evlerinizin çeşitli yerlerinde çok farklı desenlere sahip halı modelleri kullanabilirsiniz. Mesela banyolarınızda ufak bir halı kullanmak isterseniz, banyonuzun havasına uygun bir 3 boyutlu halı alabilirsiniz. Mesela taşlı modeller, banyolarda kullanılacak en iyi halı stili.

Çocuklarınızın odalarını daha keyifli hala getirmek için kullanabileceğiniz halı modelleri ise, bir spor sahası stiline sahip halı veya gül bahçeleri içerisinde 3 boyutlu şekilde üretilen bir halı olabilir. Bunlardan başka geometrik desenlere de başvurabilirsiniz.

Yeni evlenecek olan kişiler veya halılarını değiştirmek isteyen kişilere önerimiz, markaların güzel ve göz alıcı halı modellerine bakmadan sakın halı almaya kalkmayın. Eğer modayı takip ediyorsanız, 3 boyutlu stiller veya geometrik desenleri tercih etmeniz gerekir. Kaliteli ve sağlıklı bir halı almak için ince bir araştırma yapmanız lazım. Bazı imalatçılar halıların görselliğini kopyalasalar bile, kaliteli dokuma hizmeti sunamadıklarından ucuz piyasaya sürdükleri halılar, hem leke tutan hem de kısa zamanda deforme olan nitelikte. Bunlardan uzak durmanız gerektiğini bir kez söylemek isterim.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.