Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 ile gelen şık yemek masaları modelleri

14 Mart 2014 2.376 kez okundu Yorum yapılmamış

Her zaman dediğim bir şey var. O da evlerimizin her köşesinin göz alıcı bir dekorasyonla büyülemesi. Bunun yapılması için gerçekleşmesi gerekenler ise basit. Zevkli bir tercih yapmak. Renk uyumuna dikkat etmek. Stillerin uyuşmazlığından kaçınmak. Farklı olanı keşif etmek ve uygulamak. Listeyi uzatmak pekala mümkün ancak bu kadar yeterli. Sizlere yemek odalarını farklı ve mükemmel kılacak bir yemek masası buldum. Yakın zamanda evlenecek olan tanıdıklarınız varsa, kendilerini önerebilir veya kendiniz bizzat bu farklılığı evinize Evgor_FonksiyonelYemekMasası_3armağan edebilirsiniz.

Sizler için bulduğum yemek masası tamamen organik bir ahşaptan imal edilmiş. Son derece sağlıklı ve kaliteli. Evinizde misafirlerinize şık bir akşam yemeği sunmanız, bu yemek masasıyla daha da anlamlı bir hale gelebilir. O gecenin misafirlerinizin aklına kazınmasını istiyorsanız, dekoratik masa modellerine göz atmanız gerekir. Özellikle 2014 yılı için üretilen yemek masalarında ahşap üstü kullanılan camlı modeller var. Ahşap gövdesinde çeşitli şekiller işlenmiş. Bu şekiller sizleri farklı bir hava içerisine sokuyor. Klasik manalara bürünün şekiller, camın altında sizlere yaşamın anlamını oynuyor sanki.

Masaların markaları kaliteli imalat yapan firmalara ait. Dolayısıyla fiyatları biraz yakıcı. Ancak dayanıklı gövdeleri sayesinde uzun zaman sizlerin hizmetine hazır mobilyalar. Ucuz diye tercih edilen mobilyaların sonrasında yıpranması ve deforme olması, değiştirmenizi gerekli kılıyor. Bu da ikinci bir masraf, bütçenize ikinci bir yük demek. Yani, siz siz olun en kalitelisini taksit imkanlarından faydalanarak almaya gayret gösterin. Bu şekilde bütçenize dost bir yemek masası veya diğer mobilya türlerinden almış olacaksınız. Bir şahsı muhteremin söz vardı “En ucuzunu alacak kadar zengin değilim” işte bu söz kulağınıza küpe olsun.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.