Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 İtalyan yatak odaları aşk kokuyor!

10 Nisan 2014 2.346 kez okundu Yorum yapılmamış

Geçen yazdığım yatak odalarıyla alakalı yazımda egzotik tarzların yatak odalarında nasıl bir hava estirdiğini yamaya çalışmıştım. O tarz da dikkat çeken taraf daha mistik kültürlerin sade ve terapi etkisi sunan bir dekorasyonu mümkün kılmasıydı. Ancak bugün sizlere tam tersine, batı kültürünün dekorasyonda nam salmış İtalyan tasarımcılarının güzide eserlerini anlatmak istiyorum.

2014-italyan-yatak-odası-modeli1İtalyan tarz yatak odaları mistik kültürden biraz daha farklı. Öncelikle daha gösterişli ve aşk yuvası için dizayn edildiğini anlamanız mümkün. İçerisine girdiğiniz de rahat bir uyku uyuyabileceğinizi söyleyebilirim ama gözünüzü şıklığından bir vakit ayırabilirseniz bu başarılı olabilir. Çünkü dediğim gibi oldukça şık köşeleri ve tasarımı var. Renk uyumları harika, kombin bu kadar başarılı bir şekilde yapılabilir ancak dedirtiyor insana.

Yatak odalarında lüksü arayanlar için ideal tercih İtalyan tasarımlar olabilir. Üstelik aşk mekanınızın dünyada cennete dönmesini bu şekilde sağlayabilirsiniz. Aşk güzeldir ve güzel mekanlar kendisine arar. Bu nedenle yatak odalarınızda seçeceğiniz tarzın aşkınıza layık olmasını sağlayın. Bir yatak odasında modelin sizde uyandırdığı anlam çok önemli. Zaten kaliteli bir yatak odası aldığınızda mobilyaların sağlamlığı ve sağlıklı olmasından kuşku duymanıza gerek kalmayacak. Ancak sizde modelin uyandırdığı anlamlar önemli. Eğer aldığınız yatak odası sizi heyecanlandırmıyorsa, yanlış bir tercih yapmış olabilirsiniz.

Bu yüzden yatak odalarının işlevselliğini ikinci bir konu olarak bırakın. Öncelikle modellerin sizde yansıttığı duygusal birikime odaklanın. Daha mutlu yaşamak için şart. Duyguları harekete geçiremeyen her mekandan insanın kaçması gerekir. Yoksa, miskinlik üzerlerimize çökebilir. Bu genel bir yaşam kuralıdır. İtalyan modellerinin de gardıropları çok geniş, kapakları kolayca hareket ettirilebilen tarzlarda. Kendinize mükemmeli sunmak için mükemmel bir şekilde arayış içerisinde olmalısnız.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.