Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 kırmızı renkli yatak odası modelleri göz kamaştırıcı

27 Şubat 2014 2.162 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odaları sevdiğimiz kişiyle aramızdan olan bir mekan. Bu nedenle başkalarına göre mahrem yer. Yatak odalarına atfedilen bu özel olma durumu, sevginizin ilelebet sürmesi adına istediğiniz dekorasyonu uygulayabileceğiniz anlamına geliyor. Bundan dolayı her zaman yatak odalarında kırmızı renklere ağırlık vermenin cesaret isteyeceğini söylemişler. Ancak sizden başkasına ait olmayan odanızın, aşkınızı her zaman diri tutacak renklere bürünmesi, pek doğal olarak karşılanmalı. Bu sebepten ötürü ünlü yatak odası modern-kırmızı-siyah-renklerle-yatak-odası-dekorasyonuüreticileri, kırmızı dekorasyona ağırlık vermek suretiyle, yatak odalarını kendilerine has kılmak isteyen çiftlere birçok alternatif sunuyor.

Kırmızı renkli yatak odaları dekorasyonu yapmak çok basit. Şayet ben uğraşmak istemiyorum diyor ve ünlü markaların modellerinden almak istiyorsanız, şimdiden uyarmalıyım ki bütçenizi zorlayabilir. Ama ilelebet sürecek bir yuvanın aşk mekanı için değecek bir davranış olabilir. Biz yinede ünlü markalardan uzak duracak ve kendileri dekorasyonlarında kırmızı ağırlıklı çalışmalar yapmak isteyecek olanlar için yazmaya devam edelim. Eğer duvar kağıtlarından oluşan mükemmel bir kırmızı ağırlıklı yatak odası planlıyorsanız, kırmızı gül desenli duvar kağıtları size göre. Kendinizi kırmızı gül bahçesinde hissedebileceğiniz bir mekanı mümkün kılmış olacaksınız. Ancak, duvarlara dokunmak istemiyorsanız, yatak örtülerini ve bazayı kırmızı kumaşlardan seçebilirsiniz.

Işıklandırmalar da kırmızı dekorasyon için önemli bir araç. Led ışıklar kullanarak, gece boyu kırmızıyı ışıldayan yatak odası meydana getirmek mümkün. Halılarınızı da dekorasyona uygun seçerek, mükemmel bir kombin meydana getirmiş olursunuz. Mesela siyah kırmızı ile uyumlu e güzel renk. Aynı zamanda beyazı da kullanarak, aksesuarlarla kombin olan bir yatak odası meydana getirmek mümkün. Biliyorsunuz kırmızı sıcaklık ve aşkı, tutkuyu ifade eder. Yatak odalarınızın daha cekici olmasını istiyorsanız, kırmızıyı kullanmaktan korkmayın.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.