Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 model makyaj masaları kadınlara hitap ediyor!

11 Nisan 2014 1.789 kez okundu Yorum yapılmamış

Görselliğin çok fazla prim yaptığı şu zamanlarda, eğer şık ve güzel bir görüntünüz yoksa, kimse sizi kale almaz denmek mi isteniyor bilemiyorum ama, her zaman olmaya mecbur olarak yaratılmış olan insan kendisine bakmalı. Özellikle hanımefendiler bu konuda erkeklere göre daha titiz davrandıklarından kendilerine has bir makyaj masaları da var. 2014 senesinde markaların makyaj masaları birbiriyle yarışır durumda. Kadınları ikna etmek zor. ne kadar gösterişli bir tasarım yaparsa markalar, o kadar kadınları cazibesini çekmiş olabilirler.çok-kullanışlı-2014-makyaj-masa-modeli

Bunun için markaların 2014 senesindeki makyaj masalarını taradık. Hanımlara özel tasarlanan makyaj masaların da özellikle aynalar çok vurgulu ve iddialı şekilde tasarlanmış. Klasik varaklı aynaların yanında, oval, gümüş işlemeli aynalar, hanımları etkilemek için iyi bir tasarım sunuyor. Hanımların makyaj mekanlarının çok güzel ve işlevsel olmasını isterler.Zahmetli ama hanımlar için bir o kadar zevkli olduğunu düşündüğümüz makyaj yapma işinin, daha rahat bir ortamda çalışma disiplini içerisinde yapılması, kadınların birinci dikkat ettikleri nokta.

Bu nedenle firmalar masalarını daha işlevsel kılarak, kadınların kendilerini aynada daha rahat göreceği ve aynı zamanda daha rahat bir oturma deneyimi yaşayacakları şekillerde masaları piyasaya sürmüşler. Makyaj malzemelerinin düzenli bir şekilde saklanacağı kısımlar ve ek saklama yerleri hanımların özel eşyalarını kendilerine ait olan yerde saklamaları için özel olarak üretilmiş.

Benim tavsiyem hanımların görsellikte önce masaların kalitelerini ölçmeleridir. Şayet alacakları masansın suntadan veya dengi ana maddelerden üretilmesi kötü bir deneyim yaşamalarına sebep olabilir. Bu nedenle hanımlara önerimiz MDF lam sistem veyahut da, doğal ağaçta imal edilen stillerden meydana gelmeli. Bu şekilde kendilerine daha iyi hizmet edecek bir makyaj masası edinmiş olabilirler.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.