Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 modern kitaplık modelleri tarzınızı değiştirecek

3 Nisan 2014 4.623 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 senesine dair mobilyalar üzerine olan yazı dizimize devam ediyoruz. Bu sene daha estetik ve kaliteli kitaplıkların imalatçılar tarafından piyasaya sürüldüğünü söylemek isterim. Eğer çok okuyan ve kitaplarınızı kutularda değil de, geniş kitaplıklarda saklamak isteyen biriyseniz muhakkak bir kitaplığa ihtiyacınız var demek. Kitaplarının bodrum katlarında kutulara koyulmuş şekilde görmek istemeyen pek çok kişiler var. itapların buralarda deforme olmasına kitap kurtları hiçbir zaman dayanamaz. Bu nedenle iyi ve bütçenize uygun bir kitaplık her zaman hayat kurtarır.

2014-kitaplık-modelleriModern kitaplı modelleriyle evlerinizin istediğiniz yerine uygun düşecek kitaplıklar alabilirsiniz. Kitaplarınızı sergilemek için mükemmel bir imkan sunan 2014 modern kitaplık modelleri, göz kamaştıran bir stile sahipler. Yuvarlak, kare ve daha farklı tarzlarda alternatifler sunulmuş. Ayrıca duvardan duvara modellerinde daha fazla saklama yeri, kapalı ve açık bölmeleri var. Kitaplarınızın sayısına göre tercihiniz daha geniş raflara sahip kitaplık modelleri olabilir. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta, kitaplığın sağlam olması. Eğer sunta gibi ucuz üretimden imal edilen kitaplıkları alırsanız, sanırım kısa bir süre sonra kırılabilir kitaplık.

Bu nedenle sağlam ağaçlar olarak görülen teak, maun, ceviz gibi ağaçlardan imal edilen birinci derecede kaliteli ahşabı kullanıldığı kitaplıkları tercih edin. Bu sayede daha uzun süreler sizlere hizmet sunacak olan kitaplıkları evlerinize kazandırmış olursunuz. Hem şık hem de kaliteli bir kitaplıkla daha güzel bir ortamı kendinize armağan etmiş olursunuz. Yukarıda yazmış olduğum ağaçlardan imal edilen kitaplıklar ayrıca anti stres ve anti bakteriyel yapıya sahip oluyorlar. Bu demek oluyor ki kitaplarınız toz veya diğer zararlı maddelere maruz kalmadan korunacak ve her zaman ilk günkü gibi sağlam kalacak. Şimdiden kaliteli ve sağlam modelleri araştırsanız iyi olur. Kampanyalar devam ediyor çünkü.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.