Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 senesine ait oturma grupları göz alıcı renklerde

21 Mart 2014 1.948 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 modasını derlemeye devam ediyoruz. Evimizin en çok kullanılan oturma odasına yönelik markaların ürettiği oturma grupları, geçen seneye göre daha renkli ve göz alıcı. 2014 senesinde birçok mobilya da farklı tasarımlar geliştirildi. Özellikle oturma odaları ve halılar da işlevsellik açısından yenilikler meydana getirildi. Oturma odalarınızda anti stres ve anti bakteriyel niteliğe sahip olan rengarenkkoltuklar, terapi etkisi yapacak nitelikte sizleri stresten uzaklaştırıyor.

Misafirlerinize daha iyi mekanlar sunabilmek, sevdiklerinizle daha iyi vakit geçirebilmek için klasik tarzda veya country tarzda yeni modellere göz atabilirsiniz. Ancak ben klasik sevmiyorum diyorsanız sizlere lake beyaz modellerini veya avangart tasarımları tavsiye edebiliriz. Renklerin uyumlu dünyasının yansıtacağı harikaları evlerinde görmek isteyenler markaların 2014 oturma odası gruplarına göz atmalılar.

2014 senesine özel üretilen tasarımlarda renklerin uyumu göz kamaştırıcı. Ayrıca kullanım bakımından sizlere işlevsellik sunan oturma grupları sağlık açısından dünya standartlarına uyumlu şekilde üretiliyor. Renklendirme işlemleri kimyasallardan arındırılmış lake boyama ve su bazlı boyama işlemleriyle gerçekleştiriliyor. Ana madde olarak kullanılan ahşap malzeme ise tamamen organik ağaçlardan imal edilen birinci sınıf ahşaptır.

UNICEF sağlık kriterlerine uygun olarak tasarlana her mobilya, kaliteli yaşamı tesis etmek için seçilebilecek en iyi mobilyadır. Bunun için markaların ürettiği ürünlerin standartlarına bakmak iyi olacak. 2014 senesinde üretilen oturma grupları modelleri arasında yer alan klasik, lüks, avangart, modern tasarımlar, her ne kadar şık olsa da sağlık açısından kaliteli olmadıkları zaman yarar sağlamazlar. Bu nedenle üretilen oturma gruplarının sağlık açısından kalitesini tespit etmelisiniz. Dekorasyonun asıl amacı olan yaşanabilir mekanların tesis edilmesinde görsellikten çok, sağlıklı mobilyaların önemli olduğunu unutmayın.

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.