Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

2014 senesine yakışan halı modelleri

13 Haziran 2014 4.198 kez okundu 1 yorum var

Halılar konusunda daha önce nasıl bir tercih yapılması gerektiğine vurgu yapmıştık. Şimdi ise nasıl bir model evlerimizde gerçek bir fayda sağlar bunu konuşalım. Öncelikle 2014 senesine ait halı modellerini inceldiyseniz görmüşsünüzdür muhakkak, hepsi birbirinden iyi ve güzel. Evlerimizde sıcak bir ortam sağlamak adına kullandığımız halılar, Türk kültürü için çok değerli. ABD içerisinde evlere genelde ayakkabıyla girildiğinden halılara özen gösterilmiyor. Evin en güzel yerinde hasır gibi halıların olması olar için yeterli kalıyor. Ama bizde asla öyle değil. Genç kızların çeyizini bile süsleyen önemli bir eşya…Hali-modelleri2

Son tasarım halı modellerin iyice tasarımcıların doğayı evlere taşımak istediklerini görmekteyiz. Aslında en güzel şekliyle yaratılan tabiata baktığınızda, aynı güzelliklerden birkaç figürü evinizi de süslemesini istiyorsunuzdur. Bu nedenle en güzel çiçeklerle evlerinizi donatmış olabilirsiniz. Şimdi halı modellerinde de tabiattan esintiler meydana getiren, özgün çalışmalar var. Çiçek tarzında ve bir ağaç tarzında tasarlanan halılar, evlerinize mükemmel bir farklılık ve güzellik saçıyor diyebilirim.

Son zamanlarda popüler olmaya başlayan önemli bir halı modeli de icat edildi. Toprak özelliği gösteren bu halı, toprağın insan üzerinde negatif enerjiyi çekmesi gibi işlem görüyor. Yani evinizde bu tür halıları kullandınız diyelim. Daha huzurlu ve kendiniz daha iy hissetmeniz için üzeride çıplak ayakla gezmeniz yeterli oluyor. Gün içerisinde çalışma ortamının stresinden veya zorluğundan vücudunuzda biriken negatif enerjiyi bu halı çekiyor.

Hem tasarımlarıyla hem de sunduğu işlevsel nitelikleriyle halılardaki değişim bu sene çok fazla. Sizlerde bu senenin koleksiyonlarından birisini seçerek, evlerinizde ki farklılığı nasıl sağlayacağınızı fazla düşünmeyin. Tek bir halı ile bunu yapabildiğinizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

 

Okur Yorumları »

  • Pınar dedi ki:

    Çiçek halıyı nerden temin edebilirz teşekkürler acil

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.