Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 yılına özel yataklı kanepeler

4 Nisan 2014 2.749 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinizde mükemmeli yakalamak kadar işlevsel bir mekanı tesis etmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü dekorasyonun asıl amaçlarından birisi de budur. Yani evleri hem şık ve çekici kılmak hem de mükemmel şekilde işlevsel bir hale getirmek. Bu ikisine dikkat ederek tasarlanan evlerde hayat kalitesi her zaman daha üst düzeyde oluyor.

transformsofa002gs3Mesela 2014 senesine özel olarak tasarlanan kanepeler oturma odalarında sadece misafirlerinizi oturmak için ağırlayacağınız bir eşya olarak değil, aynı zamanda modern ve rahat bir yatak şekline dönüşerek, misafirlerinizi gece de mükemmel şekilde ağırlayacağınız bir imkanı sizlere sunuyor. İşte kalitenin diğer adı da budur. Evlere hem estetiği sunacak hem de işlevsel bir dokunuşla imkansızları imkanlı bir hale getirecek. Evlerinizde misafirleriniz için yer olmayabilir ve bu yüzden misafir ağırlamaktan çekine bilirsiniz. Ama işlevsel yataklı kanepeler sayesinde aynı mekanda çok güzel bir yatağa dönüşen mobilyayı aldığınız takdirde, misafir ağırlamaktan da çekinmensiniz.

Bu yataklı kanepe dediğim türlerin öyleleri var ki, akla hayale gelmeyecek bir imkan sunuyor. Evet sıkı durun açıklıyorum. Tek yataklı kanepeler olduğu gibi, açıldığında ranzaya dönüşen modele sahip kanepelerde var. Evet aynı anda iki kişiye evinizde yer açmak istiyorsanız, ranza tipi yataklı kanepelerden almanızı tavsiye ederiz. İşte dekorasyon ruhunu evinizde mükemmel şekilde işleyeceğiz modern ve işlevsel oturma grupları bunlar. Hem kaliteli hem işlevsel hem de evinizde misafirlerinize özel alan sunabilecek kadar cömert.

Bu kanepelerin sağlamlığı adına marka bir mobilyacıdan alınması önemli. Çünkü aksi halde çabuk bozulabilir ve kırılma, deforme olma riski söz konusu olabilir. Bunlara maruz kalmamak adına ürününüzü en iyi yerden almayı asla unutmayın. Kendinize ve sevdiklerinize mekan kazandırmanın her türlü yolu var.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.