Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

2014 yılıyla oturma odalarınıza gelen esinti

15 Mart 2014 1.241 kez okundu Yorum yapılmamış

Evin en önemli mekanlarından birisi olan oturma odalarının dekorasyonuna ne kadar dikkat gösterilse, o kadar eksik kalan bir şeylerin olduğunu fark edebilirsiniz. En modern sehpaların yanın en modern halılar kullanırsınız. En güzel oturma takımını diğer mobilyalarla kombin olacak şekilde alırsınız. Halılarınız ve perdelerinizin modernliği ve şıklığı yine oturma odalarınızı farklı kılmaya yetmez. Bunun için aydınlatma seçeneklerinde daha farklı stillere sahip avizeleri kullanırsınız. Ancak yine değişik bir tarzı ortaya koymak için tv-unitesiyapılacaklar var.

2014 senesi, dekorasyonda farklı bir yıl olarak kayıtlara geçecek. Çünkü son zamanlarda mobilyaları inceliyorum. Hepsi diğer senelerden daha iddialı ve şıklar. Bu sebeple yeni evlenecek olanlar çok şanslı. Son moda mobilyalarla daha güzel bir ev dizayn etmekle çifte bayram yaşayacaklar. Sizlere bahsedeceğim mobilya, tv üniteleri. Evlerin olmazsa olmazı olarak kabul edilen ve demirbaşlar arasında saydığımız televizyonların önemini biliyoruz. Bu nedenle onlara uygun olan mükemmel tasarıma sahip tv ünitesi modelleri, evlerinizde farklı bir hava estirmek için üretildi.

Biliyorsunuz eskiden kaba bir televizyon modeli vardı. İş böyle olunca koca vitrinler arasına yapılan tv koyma bölümüyle ona yer açardık. Ancak yeni teknolojiyle beraber elektronik alet olan televizyon dekorasyonun olmazsa olmazı haline geldi. İş böyle olunca özgürlüğünü kazanan bir yıldız gibi, vitrinlerde kendisine has  üretilen tv ünitelerinde yer buldu.

Kendileri akıllı olduğu gibi üretilen tv üniteleri de akıllı. Birçok saklama yerlerine sahip işlevsel modellerin yanında, televizyonları korumak için kapanabilen sistemle televizyonları koruyan modelleri de var. Pek çok yönden işinize yarayacak olan tv ünitelerinin görselliği ise gözlerinizi kamaştırıyor. Oturma odalarınızı şık yapmak için yeterli bir sebep olarak son moda tv ünitelerini almanız yeterli olabilir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.