Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

2014 zigon sehpa ve halılar

3 Kasım 2013 3.004 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerimizde 2014 rüzgarını estirecek olan trendleri yazmaya devam ediyoruz. Oturma odalarına dair dün bazı fikirler sunmuştuk. Renk seçimi ve koltuk takımı seçimleri gibi. Duvarlarımızda kullanmak istediğimiz renk tonlarının açık olması veya duvar kağıtlarıyla daha muhteşem bir görsel dekorasyon sağlanmasını sağlayabiliriz demiştik. Halılar hakkında da konuşacak olursak. 2014 yılında geometrik şekillerin moda olduğunu söyleyebilirim. Zeminlerimizde kullanmaktan vazgeçemediğimiz halıların oturma odalarımıza uygun geometrik-desenli-halılardüşecek şekilde alınması önemlidir. Eğer alanınız darsa, oturma gruplarının içerisinde halı gözden kaybolabilir. Bu nedenle dar oturma odalarında halı masrafı yapmamız daha iyi olur. Onun yerine koltukların önlerine konulabilecek çok güzel kilimler kullanabilirsiniz. Böylece evin bütçesini sarsmamış olursunuz. Ancak geniş bir oturma odası için öne çıkacak, güzel bir halı modeli seçebilirsiniz.

Bunun yanında sehpalardan bahsetmek istiyorum. Oturma odalarımızın vazgeçilmezleri onlar. Dekorasyonun tamamlayıcıları ve ahenk içerisinde yüzmesini sağlayan mobilyalar. Çok süslü olanları, çok işlevsel olanları, çok klasik tarzda satılanları var. Hepsi ayrı bir dünya. İnanın evlerde en dikkat çekici mobilyalardan biri sehpalar oluyor. Evin dekoratik açıdan mükemmelliğini sağlıyor. Bu nedenle zigon sehpa2014 yılında da sehpaları çokça kullanacağız. Dün biraz bahsettik. Şimdi ise, 2014 trend sehpa modelinin zigon sehpalar olduğunu söylemek isterim. Zaten en çok satılan ve tercih edilen model bunlar. Hem işlevsel hem de şahane modellerde satılıyorlar. Evlerinizde koltukların yanlarında albenilerini cömertçe yansıtıyorlar. Bu yılın modası da hala narin yapılarıyla evlerimizin küçük hizmetçileri olan zigon sehpalar. Orta sehpa modellerinde de camlı sehpa modellerinin öne çıktığını söylemiştik. Klasik işlemeli olan mermerli sehpa modelleri de, nostalji severler için kullanılacak en iyi modellerden birisidir. Ancak evlerinin ortasında maden ocağı gibi duran bir mermer işlemesini görmek istemeyenler, bu modeli benimsemeye bilirler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.