Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

3 boyutlu duvar panelleri

11 Ocak 2012 13.424 kez okundu 3 yorum var

Duvarlar bir mekanın dekorasyonunun başarısını belirleyen en temel bileşenlerdir. Bu nedenle duvarların nasıl göründüğü ve hangi renkte olduğu, tasarımın şıklığını belirleyen faktör olmaktadır. Klasik bir tercih olarak duvarlarınızı boyamak yerine, daha modern ve kullanışlı bir tercih olan duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Son sürat gelişen teknoloji dekorasyon malzemelerinin üretimine de etki ederek, duvar panellerinin artık 3 boyutlu olarak da kullanılabilmesini sağlıyor.

Duvar kaplamaları arasında en sıra dışı tercihlerden biri olan 3 boyutlu duvar panelleri, sunduğu sınırsız renk seçeneği ile her beğeniye hitap edebilmektedir. Üstelik modüler olarak üretilen duvar panelleri, müşterilerin tercihleri doğrultusunda her renk ve modelde üretilebiliyor. Mükemmel bir taklit yeteneğine sahip olduklarından, tercih edilen bir malzemenin 3 boyutlu olarak duvarda yer almasını sağlayabilirler. Son yıllarda özellikle Avrupa’da çok popüler hale gelen 3 boyutlu duvar panellerinde genellikle bambu malzeme tercih edilmektedir.

Bambu malzeme ile üretilen 3 boyutlu duvar panelleri; tamamen doğal bir görünüm sunmasına ek olarak, üzerinden yansıyan ışığın kırılma açılarını da görsel bir şölene dönüştürebilmektedir. Neredeyse sonsuz renk tercihi sunan 3 boyutlu bambu duvar panelleri, tamamen organik malzemeden üretildiği için sağlık dostudur. Ayrıca bambu duvar panellerinin fiyatları piyasadaki diğer yeni nesil duvar panelleri ile kıyaslandığında, tam bir bütçe dostu olduğu söylenebilir. Yeni bir eve taşınmak istediğinizde de pratik bir şekilde sökülerek, sizin ile birlikte her yere gelebilmektedir.

Ofisler için de ideal çözüm olan yeni nesil 3 boyutlu duvar panelleri, işyerlerine oldukça profesyonel bir hava katmaktadır. Ayrıca çalışırken sessiz bir ortam arzu edenlerin de ihtiyacını karşılayan bir 3 boyutlu duvar panelleri, diğer birçok duvar kaplama malzemesine göre daha yüksek ses yalıtımı sağlamaktadır. 3 boyutlu duvar panelleri estetik açıdan büyük avantajlar sağlamasının yanında, üretimde kullanılan malzemeler sayesinde oldukça dayanıklı bir yapıya da sahiptir. Dışarıdan gelen darbelere karşı yüksek bir mukavemet gösteren duvar panelleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü yapısını koruyacaktır. Deniz kenarında yaşayan insanların yaşadığı sorunlardan biri olan nem, 3 boyutlu duvar panelleri sayesinde kötü bir anı olacak. Zira neme bağlı duvar terlemelerini önleyen yapısı sayesinde, yoğun rutubetli ortamlarda kullanılmak için de ideal bir duvar kaplama malzemesidir.

Rahnansaika

Okur Yorumları (3 ad.) »

 • Reyhan CAN dedi ki:

  Çok güzel fakat temizlik esnasında o kıvrımları temizlemek işkence olsa gerek. 🙂

 • Ali er dedi ki:

  Bu panellerden alırken bambu ağacından olmasına önem veriniz.şeker kamışı lifleri kısa olduğundan görüntüsü pek hoş olmuyor.

 • canan tan dedi ki:

  3B Duvar Panelleriyle kaplanmış bir duvar, her kat boya uygulamasından sonra daha da sertlik kazanır. Ağır darbeye maruz kalmadığı sürece yıllarca görünümünü korur.
  Bambu bitkisinin antibakteriyel ve antialerjik özellikler taşıdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Özellikle bebek-çocuk odaları ve astım hastalarının kaldığı odaların, küf ve bakteri oluşumuna engel olan bu ürünle kaplanmasını tavsiye ediliyor.Ayrıca 3 Boyutlu bir tavan istendiği takdirde, uygun yüzeye gore uygun yapıştırıcı kullanarak, 3B Panellerini, tavan kaplaması olarak da kullanabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.